Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Londynie trzeba zarabiac minimum 2000 funtow miesiecznie

Polecane posty

Gość gość

By zyc w miare normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było sie uczyc w PL frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam POKOJ to wydatek 600-800 funtow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasiłki pokryją koszt wynajmu pokoju więc skończ marudzic pisowski trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, a w Glasgow 3200 netto na dwoje doroslych I dziecko to swietne pieniadze. :) I po co ten Londyn.../ w Glasgow czy Edynburgu tez jest PO CZUBEK NOSA pracy. roznej. "zwyklej", "lepszej" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3200 netto to ja mam w Polsce nie liczac zony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie,dzis 3200 netto to kazdy ma na dzien dobry w Polsce, nizej maja ukraincy i powracajacy z emigracji ktorych mamy jako tania sila robocza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo, kto w Londynie zarabia mniej niż 2.000£ No chyba, że Polak bez znajomości języka Ale i oni najczęściej zarabiają więcej. Jak już jako tako podłapią angielski to zarabiają ponad 3.000£. A Anglik w ogóle nie tknie pracy jak mu nie zapłacą conajmniej 3.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000zl w PL to jak 3.000£ w uk. Wszystko mamy tansze w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 3200 netto to ja mam w Polsce nie liczac zony oczko.gif .... serio, masz 3200 GBP netto w Polsce ? :) bo nie, nie przelicza sie 1:1. musze cie rozczarowac. 3200 GBP netto w duzych miastach ale nie w Londynie, to cos jak 7000 PLN netto w Poznaniu lub Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już jako tako podłapią angielski to zarabiają ponad 3.000£. A Anglik w ogóle nie tknie pracy jak mu nie zapłacą conajmniej 3.000. ....... smiech na sali normalniew, w d***e byles . 3000 GBP netto to znakomita pensaj poza Londynem I kazdy ja chetnie, BARDZO chetnie wezmie, takze Brytyjczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przelicza sie 1:1, musze cie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przelicza sie 1:1, musze cie rozczarowac /////// OK. w porzadku. w takim razie, skoro 1:1, to czy za 30 zlotych kupisz: 1 kg wolowiny, 500g sera I dobrej jakosci chleb oraz maslo?? czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:1??? Za 3000 funtów mogę sobie e UK kupić porzadne auto góra pięcioletnie - a jakie auto za 3000zł mogę kupić w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAJEMNICZYSTULEJARZ dziś bekam z biedy na emigracji jakim smieciem trzeba byc w kraju zeby z niego wyjechac hahahahaahha :D pomijając fakt, że masz nick sugerujący poziom inteligencji niższy od nogi od stołu .... odpiszę Ci, drogi kolego :) Wyjechali "smiecie", i zwykli ludzie i mądrzy ludzie; tak smao w kraju zostali "śmiecie" (na przykład tacy jak ty, skoro już lubisz tak nazywać ludzi, co wyjątkowo źle o Tobie świadczy, chyba jakies kompleksy...) i zwykli ludzie i mądrzy ludzie. kapujesz? Ja wyjechalam, bo miałam dość polskiej mentalności. do Polski latam odwiedzić rodziców i przyjaciół tych paru, co zostalo - ale zawsze wracam do Szkocji z uśmiechem na ustach. pozdrawiam :) a teraz zioń jadem, proszę bardzo, myslę że ulzy Ci :P poza tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to prawdziwa arystokracja, rody książęce z 1000-letnią tradycją, niewyobrażalne bogactwo, udokumentowana historia a nie tak jak PL, której przez 300 lat w ogóle nie było na mapie świata i nie wiadomo czy nie zniknie w przyszłości. Brytyjska Królowa z rodowodem przeszło 1.000 lat a nie jakieś PO i PiS-dy, które dziś są a jutro ich może nie być. I nic dziwnego że w UK nie wszystkim się dobrze powodzi. Tak właśnie powinno być żeby arystokracja żyła w dobrobycie a imigranci z dorzecza Wisły na nich pracowali. Popieram to jaki Brytyjczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to prawdziwe szlachectwo, rody szlacheckie Czartoryskich Radziwiłów z 1000-letnią tradycją, niewyobrażalne bogactwo, udokumentowana historia a nie tak jak UK, której przez 600 lat w ogóle nie było na mapie świata i nie wiadomo czy nie zniknie w przyszłości. Polski prezydent z rodowodem a nie jakies smieszne krolowe, które dziś są a jutro ich może nie być. I nic dziwnego że w PL nie wszystkim się dobrze powodzi. Tak właśnie powinno być żeby Polacy żyli w dobrobycie a ukraincy na nich pracowali. Popieram to jaki POlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a autor watku nie odpisze, gdzie przebywa jego 3-letnie dziecko jak on I zona pracuja?? ... podejrzane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... nie ten temat :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wprowadzeniu przez PIS dodatku 500+, polskie benefity sa najlepsze w UE. Od wrzesnia dojdzie jeszcze wyprawka+ w kwocie 300zł na dziecko :) a najwazniejsze ze dziecia bedzie w POLSKIEJ szkole a nie islamskiej angielskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Po wprowadzeniu przez PIS dodatku 500+, polskie benefity sa najlepsze w UE ////// mnie nie obchodza benefit w Polsce ani w UE, bo adnych nie potrzbujé, nie dostaje, za dobrze zarabiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu takie porownania. Wszedzie zeby bylo ciut wiecej niz na kromke chleba to trzeba zasuwac. Zadna praca i zarobki nie sa dane raz na zawsze, wszedzie nawet wsród specjalistow jest konkurencja, wchodzi nowe pokolenie, zmieniaja sie technologie , trzeba inwestowac czy w siebie czy w firme. Dla mnie UK zdecydowanie wygrywa nizszymi kosztami prowadzenia dzialalnosci i kwota wolna od podatku, tak poza tym to roznic nie widze. Obydwa kraje to obecnie socjal i rozleniwianie spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasilki pokryja oplaty za czynsz w Londynie? Przestan szmato ludziom w glowach mieszac, zaklamany czlowieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam nikogo w GB kto po wyzszych studiach by mial mniej niz 3.000£ na reke, a kto mial mniej mogl sie uczyć a nie rzucac w szkole kamieniami. To że byłaś nieudolną świnia i nie mogłaś wyjechać z PL nie znaczy świnio, że każdy jest tak nieudolny jak ty polaczku opluty. Gnij tam w PL Jak ja się cieszę, że nie ma już w GB takich patoli jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×