Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella000096

Powiększenie piersi, pytania przed operacją

Polecane posty

Hej dziewczyny! Za miesiąc mam termin operacji powiększenia piersi i piszę tu byście pomogły rozwiać moje wątpliwości niektóre ;) Moje wymiary to 163 cm i 55 kg, rozmiar wyjściowy A, mam mieć 415 i 385 (ze względy na niewileką asymetrię). Powiedzcie mi, jaki mniej więcej rozmiar mogę osiągnąć po operacji? Chciałabym uprawiać dalej sport, taniec, pole dance. Czy piersi (i taki rozmiar) nie będą przeszkadzały np w wykonywaniu niektórych figur czy robiuniu pompek/podciąganiu się? Jak z czynnościami kilka pierwszych dni ponoperacji? Kiedy byłyście w stanie się samodzielnie umyć? Nie było z tym problemów? Po jakim czsie od operacji o niej zapomniałyście (pod względem bólu i dyskomfortu oczywiście)? :) Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak "rozmiar A", sama miseczka nic nie znaczy. Ale jeśli masz obwód stanika 65 to tak ok. 65F powinnaś się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o miseczkę, o to, że mój rozmiar wyjściowy to takie "typowe" A, pod biustem mam 70 cm. A jak z tymi czynnościami, o których pisałam wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak masz pod biustem 70 cm to obwód stanika powinnaś mieć 65, chyba, że stanik jakiś dobrze ciasny. Lekarze ni czorta się na rozmiarach staników nie znają, i to, co normalnie jest np. 70C kwalifikują jako "A" a potem wmawiają, że po operacji będzie się mieć jakieś "D" :D Sama jestem w połowie decyzji o operacji (boję się, no...), noszę 65D przy 69 cm pod biustem i 83 w "biuście", a konsultowany chirurg po rozpatrzeniu opcji powiedział, że po mogę mieć "duże C" albo i "D nawet". Nie chciałam faceta wbijać w ziemię i metki stanika nie pokazałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. co do ćwiczeń to nie masz się co bać. Moja siostra ma naprawdę spory biust (chyba okolice 70K teraz, po ciąży), a dużo biega, uprawia kick boxing, ćwiczy na siłowni... Porządny i dopasowany stanik sportowy wystarcza. Co do samego samopoczucia po operacji to nie poradzę, bo jak pisałam, sama jeszcze nie jestem zdecydowana. A czytałam już opinie bardzo różne, i to też mnie trochę stopuje, bo akurat mam problemy z bliznami i gojeniem (taka 'uroda", badałam, problemów niet), i boję się, że mnie to załatwi na długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się przewidzieć ostatecznego efektu ... Mi lekarz z tego co pamiętam zaproponował prawie 400 musiałabym poszukać w mailu. Na końcu wybraliśmy prawie 300 z B mam Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się przewidzieć ostatecznego efektu ... Mi lekarz z tego co pamiętam zaproponował prawie 400 musiałabym poszukać w mailu. Na końcu wybraliśmy prawie 300 z B mam Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po operacji .... Nie żałuję na początku tak ... Blizny goja się troszeczke , strach co chwilę przez ponad rok mi nie pasowało bolało a to mi się wydawało że źle zrobione a to że mi gdzieś uciskają a prawda taka że musiały się ulezec zagoić i teraz czuję się jak z swoimi mimo że mam inną wagę niz przed operacją .... Miseczka D przeważnie zależy od producenta staników .. miałam B chciałam C i o ile pamiętam wkładany silikon 265 ale okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Miseczka zależy od wymiarów pod biustem i w biuście. W zależności od modelu stanika możesz potrzebować ciut innego rozmiaru (dlatego żadna kobiet nie może powiedzieć, że nosi np. 70E, bo jej szafa będzie zawierać najpewniej i 70DD, i 65F, i 75D...). I naprawdę nie wierzcie, jak wam ktoś mówi, że po wypełnieniu biustu odpowiednikiem 1,5 szklanki wody będziecie mieć jakieś mityczne D, bo nie będziecie. Obrazek poglądowy: https://bfcidade.files.wordpress.com/2010/04/naprawde-duze-biusty2.jpg Różnica o jedną miseczkę to 2 cm w obwodzie piersi. Implant anatomiczny 310 da min. 3 razy tyle, czyli nawet jeśli ktoś startuje z dobrze dobranego np. 70B to po będzie miał co najmniej 70E i to dalej nie będzie duży biust ;) Ja siedzę w stanikach na tyle długo, że wiem, czego się spodziewać, i na konsultacjach tylko się powstrzymuję, żeby się nie roześmiać nieraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka92
Najlepiej polegac na opinii chirurga, bo to on wykonuje operacje i mniej wiecej wie, jaki efekt da dany rozmiar miseczki. Poza tym polecam zajrzeć na http://www.piersi.info.pl/mentor/porady-ekspertow żeby dowiedziec sie troche wiecej o zabiegu i jego tajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×