Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hamgurg1234

Urząd pracy, kurs spawacza

Polecane posty

Witam, jakiś czas temu zapisałem się na kurs spawacza przez urząd pracy, zrobiłem badania itp. Trochę zostałem namówiony na kurs przez tatę (on jest spawaczem), im bliżej kursu to mi odchodzą na niego chęci... Uświadomiłem sobie, że wole iść do pracy. Dziś dzwoniła do mnie pani, że jutro mam wstawić się po skierowanie na kurs, stąd moje pytanie. Czy mogę zrezygnować jeszcze z kursu gdy nie odebrałem skierowania a kurs ma się zacząć za 4 dni ? Czy nie zostanę obciążony kosztami jeśli pójdę i przedstawię jak ma się sytuacja? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rezygnujesz z darmowego kursu spawacza? Jakie uprawnienia? Ale i tak w skrócie.. ehh młody i głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i na start masz dobrze, złapiesz praktyki to w Polsce spokojnie 8 koła na rękę wyciągniesz. Jak głupi nie jesteś, nie musisz być od razu mądry wystarczy nie głupi. Ale z tym to jak widzę może być problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

ja pracowałem jako spawacz w firmie Warma w Grudziącu , nie mialem wczsniej doswiadczenia, byyl szkolenia i się szybko nauczylem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oks

Dobrych mają spawaczy z WBD, firma godna polecenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrych mają spawaczy z WBD, firma godna polecenia 😉

Zgadzam się i u nich lepiej certyfikaty i kursy robić. Mój brat pracował w WBD i baaardzo dużo doświadczenia zdobył. Wrócił do PL i własną firmę otworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×