Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobiecykarol89

Gej na ślubie

Polecane posty

Mam dylemat. W przyszłym roku dokładnie w maju moja starsza 7 lat siostra wyjdzie za swojego wieloletniego partnera z którym ma obecnie 2 letnie dziecko. Nie obchodzi mnie ich życie i pewnie nie byłoby nic, gdyby nie to ze...ja sam wciąż mieszkam z naszymi rodzicami :o u których mogą się oni zatrzymać przed, jak i inni goście czy odbywać się jakieś spotkania między-rodzinne, itp. przed lub po ślubie i tak czy tak będę narażony na to.. :o Totalnie się nie widzę w tej sytuacji, wolałbym wyjechać na cały miesiąc żeby nie mieć żadnego kontaktu z najdrobniejszymi oznakami tej sytuacji. Nie chcę w tym uczestniczyć, ale trzyma mnie: dach nad głową i pobliska mu praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zatytulowales temat "Gej na ślubie "? To chyba nie znaczenia, czy jesteś gejem, hetero, czy kosmitą. Jesteś jednak egoistycznym nieudacznikiem mieszkajacym z rodzicami, który nie chce brać udziału w rodzinnych uroczystościach związanych ze ślubem siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie chcę narażać siebie i innych na nie przyjemną sytuacje związaną z tym. Nie mam nastroju do zabawy, widzenia tego jak inni spełnili/niają swoje marzenia, a mi nie jest to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej nikt nie będzie siedział miesiącami u was , goście przyjadą i odjadą po kilku dniach max 2-3 dni . Możesz wziąć dodatkowe godziny w pracy , przeżyjesz ten najazd uśmiechaj się dużo , poplotkuj z ciotkami napij się z kuzynami i będzie ok . Nie rób drama tam gdzie nie jest to istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×