Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to normalne ze małe dzieci maja wzwód

Polecane posty

Gość gość

Mój syn 4 lata prawie co dzien ma wzwód. Zastanawiam się czy to normalne czy lepiej isc z tym do lekarza w końcu teraz tyle się słyszy o tych hormonach w mięsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ja nie miałem chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam pierwszy orgazm w wieku 8 lat jeśli się nie mylę, nie wiedziałam oczywiście że to się tak nazywa... ale mi się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne. Nawet niemowlęta maja; a taki starszy chłopczyk juz moze wiązać masturbacje z przyjemnością seksualna (jeszcze tego nie rozmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dzieci rozwiązłych matek mają wzwody, jak matka lubi się pieprzyć i robiła to często i z byle kim to dziecku stoi pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie byłam na to jeszcze gotowa. Myslalam Żr dzieci to dzieci o jeszcze tak wszystkiego nie doświadczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę Autorko? Mój roczny synek też czasem ma ale to natura przecież. Nigdy nie patrzyłam na to jakoś no nie wiem, jak na coś związanego z seksualnością. Takie dziecko nie ma przecież o tym pojęcia. Szczerze mówiąc to nigdy się nie zastanawiałam w ogóle nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. U niemowląt tez występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewnie że to jest normalne. Tylko kobieta się o tym dowiaduje dopiero gdy ma syna. Mój syn jak był niemowlakiem to tak miał, że w czasie ubierania pieluchy musiałam czasami przerywać i wychodzić z pomieszczenia i sie zająć czym innym, bo miał akurat ten wzwód fizjologiczny, że nie dałam rady pieluchy zapiąć, a szkoda mi było czasu na czekanie. Wracałam po paru minutach i już było okej. A ten kto taki dziecięcy wzwód kojarzy na równi z podnieceniem to ma rąbnięte na ten głupi łeb. To jest niemowle przecież kompletnie nieświadome niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:31 twoja matka lubiła sie pieprzyć zamiast cie wychowywać cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie właśnie uświadomiłam, że mój 5-letni syn już w sumie dawno nie miał czegoś takiego. Jak był malutki to miewał to dość regularnie. Jednak on jest taki, że jakby sie to znów zdarzyło to pewnie by sie mnie i zapytał dlaczego tak mu się robi, bo on jest taki, że o wszystko pyta. To ja już w razie czego mam od dawna przygotowaną odpowiedź, że jego organizm robi takie ćwiczenia ;) Do takiego realnego wzwodu to jeszcze droga daleka. Pewnie dopiero jak będzie miał naście lat i wtedy to na pewno by sie matki już nie pytał skąd to sie bierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREM BAMBINO
Dnia 23.06.2018 o 04:03, Gość gość napisał:

Na pewnie że to jest normalne. Tylko kobieta się o tym dowiaduje dopiero gdy ma syna. Mój syn jak był niemowlakiem to tak miał, że w czasie ubierania pieluchy musiałam czasami przerywać i wychodzić z pomieszczenia i sie zająć czym innym, bo miał akurat ten wzwód fizjologiczny, że nie dałam rady pieluchy zapiąć, a szkoda mi było czasu na czekanie. Wracałam po paru minutach i już było okej. A ten kto taki dziecięcy wzwód kojarzy na równi z podnieceniem to ma rąbnięte na ten głupi łeb. To jest niemowle przecież kompletnie nieświadome niczego.

W MOMENCIE GDY TWÓJ SYNEK MA WZWÓD W MOMENCIE UBIERANIA W PIELUSZKĘ TO WYSTARCZY POSMAROWAĆ SIUSIAKA KREMEM KTÓRY UŻYWASZ DO PUPY TWOJEGO SYNKA NAJLEPIEJ KREM BAMBINO I WTEDY GO POSMAROWAĆ A POTEM PRZYTRZYMAĆ GO RĘKĄ DO DOŁU PRZEZ KILKA MINUT I POWINNO BYĆ OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ron
6 minut temu, Gość KREM BAMBINO napisał:

W MOMENCIE GDY TWÓJ SYNEK MA WZWÓD W MOMENCIE UBIERANIA W PIELUSZKĘ TO WYSTARCZY POSMAROWAĆ SIUSIAKA KREMEM KTÓRY UŻYWASZ DO PUPY TWOJEGO SYNKA NAJLEPIEJ KREM BAMBINO I WTEDY GO POSMAROWAĆ A POTEM PRZYTRZYMAĆ GO RĘKĄ DO DOŁU PRZEZ KILKA MINUT I POWINNO BYĆ OK

Porada ze strony madkaxd po cholere chcesz mu go trzymać bo nie wiem? Do dołu wyginac? Normalna jesteś kobieto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wystarczy scislo zapiac pieluche w pasie i nie ma co kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Za mocno całujesz ...lne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×