Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy rodzina męża tez chciała was wykonczyc?

Polecane posty

Gość gość

Moj maz jest alkoholikiem,kiedys pil czasami,teraz codziennie,nie moge na nim polegac,mamy 2 dzieci,kilka razy probowal odebrac corke pijany! W koncu zaczal mnie bic,awanturowac sie,kradl mi pieniadze,stracil swoja prace,zostalam z kredytem,wezwalam w listopadzie pierwszy raz policje,zalozyli niebieska karte,poddal sie dobrowolnie leczeniu,niestety dlugo w trzezwosci nie wytrzymal,w ubieglym tygodniu zdemolowal dom po pijaku z bezradnosci zadzwonilam po policje,ale najpierw godzine czasu go probowalam polozyc spac. Tesc i jego matka teraz mysla jak mnie z domu wyrzucic. Moja tesciowa nie wtrąca sie a oni juz buntuja meza zeby wyrzucil mnie z domu(dom jest jego). Nie interesuja ich nawet moje dzieci,meza juz tez nie.. Szczerze to nawet boje sie spac w nocy ,bo moze nam cos zrobic dlatego na okres wakacji wyprowadzilam sie z domu.. Potem nie wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że Cię wyrzucą jak tam i tak zycia nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamta dziewczyna
Lepiej sama uciekaj od tej patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze zycia nie bede miala ale o to chodzi ze nie rozumiem takiego postepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukinsynskie bylo www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM&t=64s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładałaś już ostatnio ten temat,dostałaś wiele odpowiedzi,ile jeszcze ich potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale w pl hak się Ne ma swojego kąta to tak jest a wynajem koszmarnie drogi......niestety w tej sytuacji najlepsze wyjście wyprowadza. Co do teściów to mąż zawsze jest ich synem a jak mąż ma jeszcze rodzeństwo a najlepiej siostrzyczke to już ona nie pozwoli żebyś dostała dom/mieszkanie bo ona pewnie woli go dla siebie lub swoich dzieci a teście tez wola żeby dostały go wnuki ze strony córki niż obcej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×