Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co pytać dewelopera

Polecane posty

Gość gość

O co pytać dewelopera w biurze sprzedaży mieszkania. Dodam, że z mężem idziemy pierwszy raz ogladać mieszkanie. Nie znamy realiów, oprócz ceny za metr oczywiście i nie wiemy jak w Warszawie to się odbywa. Trzeba się umówić czy iść z marszu, jakie zadać pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dane techn. ogrzewanie, czy mozna kominek, okna, czy glosno, czy mozna zalozyc markizy i klime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O materiały z jakich budują, o strony świata - to będzie miało wpływ na ogrzewanie mieszkania. O zarządzanie osiedlem - czy będzie to robiła jakaś wspólnota. Czy jest balkon, czy stan surowy czy wolicie pod klucz i ile to może kosztować. Ja z inwestplanem przeszłam taką całą ścieżkę na początku i w ten sposób wytypowaliśmy najlepsze mieszkanie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że developer powie o samych plusach a przemilczy minusy. Jaką inwestycja w Warszawie. Trochę się znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieszkanie kupowaliśmy od APM Development, pytaliśmy o wszystko, co nas interesowało. Mąż zna się na budownictwie, więc mieliśmy świadomość, jakie mogą być ewentualne minusy, o co pytać, plusy też rzecz jasna znaliśmy :). Finalnie wybraliśmy mieszkanie w inwestycji, która wg nas naprawdę była bardzo dobrym wyborem :) Mieliśmy to szczęście, że na wszystkie nasze pytania odpowiadano wyczerpująco, trafiliśmy na super panią, która miała czas, chęci i kompetencje, aby z nami porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My się właśnie przymierzamy do kupna mieszkania i faktycznie jeśli chodzi o APM Development to mają bardzo dobre opinie, póki co tylko na ich stronie http://www.apm-development.com.pl oglądaliśmy inwestycje, ale umówimy się chyba na spotkanie, aby zobaczyć coś w końcu na żywo. A mogę spytać, w jakiej inwestycji wy kupiliście swoje M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decydując się na zakup mieszkania w inwestycji Wilania pytaliśmy tak naprawdę o wszystko, interesowały nas wszystkie szczegóły. Wiadomo, kto pyta nie błądzi. Wypytaj o wszystko co cię nurtuje, tutaj nie ma głupich pytań, jeżeli już na początku będziesz zdawała sobie sprawę z każdego detalu to nie będziecie rozczarowani. Ja jestem mega zadowolony z dotychczasowej współpracy z deweloperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×