Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga przed Panel istotnaopinia.pl

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was również miał nieprzyjemną przygodę z serwisem Panel-istotnaopinia.pl? W kwietniu rozpoczęłam z nimi współpracę. Miałam do wykonania 20 ankiet profilowych, 1 ankieta tajemniczego klienta i do tego przetestowanie 6 banków gdzie musiałam założyć konta. Wszystko wyglądało ładnie, poza tym, że na sprawdzenie ankiet trzeba czekać 28 dni roboczych, a wypłata jest do końca kolejnego miesiąca. Biorąc wszystko pod uwagę, wypłatę można dostać po około 3 miesiącach. Po ukończeniu ankiet dostałam informację, iż ankiety dotyczące banków są błędne. Mianowicie minimalna kwota transakcji kartą wynosi 200 zł, a panel wykonał mi wcześniej przelewy na te konta do 10 zł. Okazało się, że logowanie do bankowości internetowej musi być w odstępie 72h. Szkoda jednak, że nie dostałam wcześniej informacji o minimalnej kwocie transakcji i o odstępach logowania do bankowości internetowej... Czyżby było to działanie celowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisy wypłacalnych paneli ankietowych (zarabianie na ankietach) można znaleźć tutaj: https://www.mzarabianie.com/search/label/Najlepsze%20panele%20ankietowe (są tam opisy wypłacalnych paneli ankietowych, wady i zalety + aktualne dowody wypłat). Nie zarobisz w nich wiele, ale za to są legalne, wypłacalne, nie wymagają żadnych wpłat, inwestycji i w każdej chwili możesz zrezygnować z uczestnictwa. Fakty o zarabianiu na płatnych ankietach: http://www.m-zarabianie.com/2017/11/fakty-o-zarabianiu-na-platnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to samo zlecenie, ankiety profilowe, tajemniczy klint plus konta tyle że panel ważnaopinia.pl - coś mi się wydaje że to to samo. Jednak mi pieniadze zostały wypłacone zgodnie z umową (w instrukcji do każdego zakladanego konta było napisane co ile trzeba sie logowac i jakie transakcje przeprowadzic) ale co prawda dopiero po 3 miesiacach sie doczekalam marnych pieniędzy.. Dalszych możliwości zarabiania na ankietach brak. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się z tego dochodu rozliczyć ze skarbowym przy skladaniu zeznania rocznego PIT? Zarobek 150 zł umowa o dzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×