Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalina 1352

vova to oszuści

Polecane posty

Uwżajcie na sklep internetowy vova. Nie podają nip , regon i numeru konta. Sciągają płatność z karty. Dałam się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana1
własnie chyba tez sie dałam nabrac bo gdy sciągneli kase to od razu nie mam tej strony co na to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mscar
MI też wczoraj zakupiłem pare rzeczy na około 120zl i strona wygasła z tego sklepu nic ując i dodać poprostu zablokowali nam proxy i dlatego nie można się do nich zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mscar
Sa to fikcyjne sklepy internetowe google pisze ze to zwykle firmy widmo i tyle po zakupie zostajesz wyrejestrowany i zablokowany. Można skorzystac z innego ip lub komputera po zakupie znow tak samo zablokuja wiec uwazajcie na takie same podobne tanie gowna w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oszuści na szczęście zamówiłam za 10 zł ..minęły 40 dni i na moim koncie brak zamówienia i śladu po nim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo

a nie można zamówic z płatnością przy odbioorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszuści vova

Ja dzisiaj zostałam oszukana i zablokowano mój dostęp do konta. Na towar opłacony na ok 170 zł kilka rzeczy - czekam prawie 2 miesiąc i cisza. Na joom z kolei wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dum

Potwierdzam oszustwo. Założyłam konto na vova.com (podejrzany już był brak potwierdzenia założenia konta na adres email) a po kilku dniach adres zmienił się na vova.com.tw

Konta z zamówieniem nie znalazłam, mogłam utworzyć nowe, znowu brak śladu na mojej skrzynce email.

Odradzam zakupy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeeel11G

Mi pobraali z konta pieniadze i dostalam po miesiącu to co zamowilam wiec nie wiem skad te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vova klient

Moje zamówienie tez dotarło. Zamówiłem buty które były złe zszyte zwrot gotówki otrzymałem w kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient Vova

Niestety chyba tylko co niektórym osobom to się Zdarzyło,  za każdym razem przy składaniu zamówienia automatycznie pobierają z konta i sprawdzam na aplikacji Vova status mojego zamówienia. 4 razy prosiłem o zwrot pieniędzy i zawsze w ciągu 3 dni miałem.na koncie. Polecam jak najbardziej stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×