Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lifeisgood

Olejek rycynowy na kolki

Polecane posty

Czy któraś z mam wcierala w brzuszek maluszka olejek rycynowy? Mój synek ma kolki i zastanawiam się nad taka opcja, olejek już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie zastanawiaj tylko to rób. Myślę jednak, że rezultaty będą niestety marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może biogaie podawaj u nas znacząco zmniejszała krzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o doustne środki to już nic mu na pewno nie wprowadzę, bo już wiele rzeczy dostawał i po niektórych było jeszcze gorzej. Olejkiem chce smarować brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaruj ale co to może dać... to tylko masaż brzuszka. Nie zlikwiduje przyczyny a czy objawy... też chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdził się tylko masaż brzuszka z oliwką z moją kompozycją olejków, potem ciepły kompres, a raz na kilka dni viburcol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój masazyk bardzo mu pomaga :) masuje go przy każdej zmianie pieluszki :) viburcol dawałam raz na jakiś czas, ale nie przynosiło efektów, wiec od dawna nie daje. Teraz ma sab simplex i lek robiony w aptece ze składników wypisanych przez lekarza. Zastanawiam się tylko czy ten olejek rycynowy nie zaszkodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifeisgood dziś x Nam simplex w ogóle nie pomagał, więc odstawiłam, bo po co chemia na starcie do tak małego brzuszka. Debridat próbowaliśmy. Też bez skutku więc odstawiliśmy po tygodniu. Viburcol raz na kilka dni, bo faktycznie córce łagodził napięcie, bo się musiała stresować przed tą godziną pn. Kolka. Może spróbuj najpierw kilka kropelek olejku rozpuścić w oliwce dla dzieci, żeby nie był tak intensywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×