Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Cherchen

implanty czyli zęby w jeden dzień ostrzegam wszystkich

Polecane posty

Gość Cherchen

implanty czyli zęby w jeden dzień ostrzegam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherchen
Witam zabiorę głos w sprawie implantów i od razu opowiem o metodzie Z NATYCHMIASTOWYM OBCIĄŻENIEM/ZĘBY W JEDEN DZIEŃ. Nie będę podawał co i gdzie robiłem i wy też nie wierzcie w posty w których jest napisane ROBIŁEM/ROBIŁAM TU I TU I POLECA BO BEZ BÓLU SZYBKO I SPRAWNIE. Nie zwracajcie uwagi na tego rodzaju wpisy bo to wpisy reklamowane!. Mam 30 lat i wszystkie swoje górne zęby miałem usuwane by zastąpić je implantami.W Październiku tamtego roku zdecydowałem się na ich stopniowe usunięcie postanowiłem że będę rwał po dwa co tydzień i tak też było.Pod koniec grudnia przeprowadzono u mnie zabieg i na moje własne życzenie była to metoda z natychmiastowym obciążeniem naczytałem i naoglądałem się bzdur że dziś można mieć zęby od razu i tak też chciałem.Implantolog mnie ostrzegał wprost że daje mi 40% szans na to że to się przyjmie bo implant nie może być obciążony natychmiastowo tylko musi się najpierw zrosnąć z kością. Ja uparcie swoje że skoro takie coś robią w Polsce i widziałem filmiki z ludźmi którzy to chwalą to tak musi być i żądam implantow z natychmaistowym obciążeniem. Pod koniec grudnia wczepiono mi 6 implantów, zrobiono odlew dla technika i na drugi dzień miałem założone zęby tymczasowe. Wiecie jaki byłem szczęśliwy? boże skakałem z radości bo zrobiono mi to co widziałem w internecie na filmikach czyli ZĘBY JEDEN DZIEŃ. Radość trwała około miesiąca po miesiącu wszystko zaczęło latać! , ruszać się i potworny bólu jak coś jadłem a w nocy bałem się że spadną całkowicie i się uduszę a na dodatek przez natychmiastowe obciążenie wystąpił zanik kości. Implantolog postanowił ściągnąć to w trybie natychmiastowym nie będę już opisywał co to kur*a był za bólu! bo porobiły się stany zapalne i wiecie co dalej? co mi powiedział? /A nie mówiłem? nadal Pan wierzy w te filmiki z zębami w jeden dzień? gwarantuje że im tak samo jak Panu w szybkim czasie zaczęły się ruszać i ciekawe co by na filmikach powiedzieli dziś!/ Ściągnięto mi zęby, wyjęto implanty a na miejscu ich podsypano materiałem kościotwórczy.Gdy materiał zamieni się w kość wtedy po raz kolejny mam mieć wkręcone implanty i tym razem mam dwa wyjścia albo chodzę bez zębów albo proteza wybrałem opcję bez zębów bo jak dostałem protezę za darmo to stwierdziłem że to nie dla mnie. Implantolog powiedział mi tak TERAZ ROBIMY TAK JAK JA MÓWIĘ CZYLI DOSYPUJEMY MATERIAŁ KOŚCIOTWÓRCZY , CZEKAMY AŻ SIĘ ZAMIENI W KOŚĆ I ROBIMY NIE NA 6 IMPLANTACH TYLKO OŚMIU TAK DLA PEWNOŚCI JAK BY KTÓRYŚ SIĘ NIE PRZYJĄŁ na co ja mówię jak to materiał? jak to na ośmiu? przecież materiał kościotwórczy i kolejne dwa implanty to w cholerę kasy a on na to ZROBIĘ TO PANU ZA DARMO BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DOŁOŻYMY TE DWA IMPLANTY I MATERIAŁ KOŚCIOTWÓRCZY.Gdy nadszedł dzień wczepienia implantów to zrobił mi u siebie prześwietlenie w jakie miejsca jest wstawić i polecieliśmy z tym tematem. Wzięliśmy to na dwa razy na moją prośbę czyli w kwietniu wstawił cztery po prawej stronie a w maju cztery po lewej.Ból utrzymywał się przez 4 dni i co dalej? czekam na kolejne prześwietlenie jak się wszystko zrasta i czy nie ma problemów. Jedyne co mi dolega to to że co jakiś czas bolą mnie dziąsła i po paru dniach przestaje ale to dlatego że nie mam żadnej protezy tylko wszystko jem dziąsłami a jem i schabowego i mielonego itd. Zauważyłem też że jak minął miesiąc po wczepieniu pierwszych czterech to pojawił się ból ale taki dość silny na kilka dni aż dotykać tego miejsca nie mogłem i po paru dniach koniec i już nigdy nie wrócił a miejsce które bolało zamieniało się dosłownie w kamień i już nie było wrażliwe. Taki ból po miesiącu po czterech implantach to chyba wynika z regeneracji co? bo w maju jak miałem robione kolejne cztery to ten sam ból powrócił na parę dni i po paru dniach normalnie dziąsło twarde jak kamień i też straciło swoją wrażliwość. Implanty robiłem sobie u człowieka który jest tak dobry że klienci przyjeżdżają do niego nawet po 400 kilometrów i nie mam do niego żalu o to co się stało bo sam mnie ostrzegał ale wielki szacunek za to że jak wszystko się posypało to materiały i kolejne dwa implanty dołożył całkowicie za darmo. Za 3 tygodnie mam mieć robione prześwietlenie jak tam się sprawy mają i na pewno odezwę się w tym wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherchen
Dodam tylko jeszcze tyle że jak już wszystko się sypło to zapytałem lekarza DLACZEGO W KLINIKACH JAK WIDZIAŁEM REKLAMY ZĘBY W JEDEN DZIEŃ TO POSIADALI FILMIKI Z PACJENTAMI KTÓRZY MIELI TO WYKONYWANE I U NICH SIĘ TO TRZYMAŁO I CHWALILI SIĘ TYM NA MATERIALE WIDEO? I powiedział mi takie coś TE MATERIAŁY WIDEO KTÓRE SĄ ZAMIESZCZANE PRZE KLINIKI SĄ KRĘCONE KILKA DNI PO ZABIEGU BO WTEDY TO SIE JESZCZE TRZYMA I SIĘ NIE RUSZA A PO PARU TYGODNIACH KOŃCZĄ JAK PAN. dodał też od siebie jeszcze A WIE PAN DLACZEGO CI LUDZIE SIĘ GODZĄ NA WYSTĄPIENIE PZRED KAMERAMI? BO W ZAMIAN ZA TO ŻE SIĘ POJAWIĄ I OPOWIEDZĄ PO KOLEJI Z OSOBNA JAKA TO NIE JEST CUDOWNA METODA MAJĄ ŻNIŻKI CZYLI MNIEJ PŁACĄ ZA ZABIEG. ja przed rozpoczęciem przygodny z wyrywanie i implantami też byłem w klinicie. jak zobaczyłem te piękne filmiki to od razu tam pojechałem na konsultację i jak tylko znajdę papiery które dostałem od nich gdzie wszystko jest wypisane co mam mieć robione i jakie ceny to wstawię tutaj w temat. Najtańszą opocję jaką mi zaproponowano to mostek ceramiczny na czterech implantach cena? 70 tysięcy plus dodatkowe koszta a w nich np ściągnięcie szwów 700 zł! szok co? nawet wizyty kontrolne były płatne obiecuję że znajdę i wstawię to. Wiecie co wam powiem? stać mnie na takie coś ale nie zgodziłem się bo poźniej u siebie w mieście trafiłem właśnie na tego lekarza co teraz u niego jestem i pokazałem mu te papiery z kliniki powiedział że żal mu ludzi którzy na takie cos się nabierają i pokazał mi coś co mnie rozwaliło a mianowicie implanty które oferowali mi oni powiedział że to są dobre implanty ale cena trzy razy wyższa tak samo jak łączniki śruby gojące itd wszystko oni mieli kilka krotnie wyższe i on zrobił mi to samo co oni mieli tam wypisane dla mnie tylko nie zapłaciłem ponad 70 tysięcy. ściąganie szwów płatne? wyśmiał mówił że robi się to za darmo tak samo jak wizyty kontrolne a zęby tymczasowe które mi to wszystko zniszczyły? też za darmo a u nich 4700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amicus

Cherchen czy mógłbyś podać namiary na swojego dentyste? Czytając fake komentarze można się nieźle nadziać w necie....szukam dobrego implantologia,  z ludzkim podejściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Cześć. ...napisz na priv.adres , kontakt do tego specjalisty . Od lat moje zęby są moją zmorą, zbieram kasę na leczenie. 

nina.miskiewicz1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro Olsztyn
Dnia 29.06.2018 o 01:26, Gość Cherchen napisał:

Dodam tylko jeszcze tyle że jak już wszystko się sypło to zapytałem lekarza DLACZEGO W KLINIKACH JAK WIDZIAŁEM REKLAMY ZĘBY W JEDEN DZIEŃ TO POSIADALI FILMIKI Z PACJENTAMI KTÓRZY MIELI TO WYKONYWANE I U NICH SIĘ TO TRZYMAŁO I CHWALILI SIĘ TYM NA MATERIALE WIDEO? I powiedział mi takie coś TE MATERIAŁY WIDEO KTÓRE SĄ ZAMIESZCZANE PRZE KLINIKI SĄ KRĘCONE KILKA DNI PO ZABIEGU BO WTEDY TO SIE JESZCZE TRZYMA I SIĘ NIE RUSZA A PO PARU TYGODNIACH KOŃCZĄ JAK PAN. dodał też od siebie jeszcze A WIE PAN DLACZEGO CI LUDZIE SIĘ GODZĄ NA WYSTĄPIENIE PZRED KAMERAMI? BO W ZAMIAN ZA TO ŻE SIĘ POJAWIĄ I OPOWIEDZĄ PO KOLEJI Z OSOBNA JAKA TO NIE JEST CUDOWNA METODA MAJĄ ŻNIŻKI CZYLI MNIEJ PŁACĄ ZA ZABIEG. ja przed rozpoczęciem przygodny z wyrywanie i implantami też byłem w klinicie. jak zobaczyłem te piękne filmiki to od razu tam pojechałem na konsultację i jak tylko znajdę papiery które dostałem od nich gdzie wszystko jest wypisane co mam mieć robione i jakie ceny to wstawię tutaj w temat. Najtańszą opocję jaką mi zaproponowano to mostek ceramiczny na czterech implantach cena? 70 tysięcy plus dodatkowe koszta a w nich np ściągnięcie szwów 700 zł! szok co? nawet wizyty kontrolne były płatne obiecuję że znajdę i wstawię to. Wiecie co wam powiem? stać mnie na takie coś ale nie zgodziłem się bo poźniej u siebie w mieście trafiłem właśnie na tego lekarza co teraz u niego jestem i pokazałem mu te papiery z kliniki powiedział że żal mu ludzi którzy na takie cos się nabierają i pokazał mi coś co mnie rozwaliło a mianowicie implanty które oferowali mi oni powiedział że to są dobre implanty ale cena trzy razy wyższa tak samo jak łączniki śruby gojące itd wszystko oni mieli kilka krotnie wyższe i on zrobił mi to samo co oni mieli tam wypisane dla mnie tylko nie zapłaciłem ponad 70 tysięcy. ściąganie szwów płatne? wyśmiał mówił że robi się to za darmo tak samo jak wizyty kontrolne a zęby tymczasowe które mi to wszystko zniszczyły? też za darmo a u nich 4700 zł.

Cherchen pochwal się namiarami  na człowieka.    fr_chopin1@o2.pl     dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEONEK75

Witam czy mógłbym prosić o namiar na tego stomatologa ? Też mam do zrobienia całą górę i nie chciałbym polec na tym polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Witam. Proszę o namiary na tego stomatologa. katkra5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat

Witam, moje pytanie dotyczy koron porcelanowych pelnoceramicznych. 3 miesiące temu poddałam się zabiegowi założenia koron na wszystkie zęby, wraz z plastyka dziasel. Po bardzo krótkim czasie zaczął powstawać kamień, osad. Używam szczoteczki sonicznej, irygator nici niestety nie mogę użyć, gdyż niektóre korony dziwnie hacza i wolę nie ryzykować. Lekarz powiedział że nie ma szansy na to żeby na porcelanie powstawał osad, kamień ani robiły się przebarwienia. A tu nagle po takim czasie robią się takie rzeczy. Proszę o odpowiedź co mogę z tym zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Jeśli chodzi o implanty to ja polecam gabinety Lux Med. Zapewniają tam kompleksową opiekę. Warto uda się na wizytę i skonsultować się ze specjalistą aby wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

implanty czyli zęby w jeden dzień ostrzegam wszystkich

Witam Gość Cherchen

Bardzo proszę o namiary na Twojego dentyste bo rozważam implanty

bardzo ciekawy wpis dodałeś.

 

ap86w@wp.pl

Edytowano przez Ania Martyna Kinga
Odpisałam do kogo wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Proszę o kontakt

ap86w@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2019 o 20:20, Gość Jaro Olsztyn napisał:

Cherchen pochwal się namiarami  na człowieka.    fr_chopin1@o2.pl     dzięki 

 

Dnia 29.06.2018 o 00:52, Gość Cherchen napisał:

Witam zabiorę głos w sprawie implantów i od razu opowiem o metodzie Z NATYCHMIASTOWYM OBCIĄŻENIEM/ZĘBY W JEDEN DZIEŃ. Nie będę podawał co i gdzie robiłem i wy też nie wierzcie w posty w których jest napisane ROBIŁEM/ROBIŁAM TU I TU I POLECA BO BEZ BÓLU SZYBKO I SPRAWNIE. Nie zwracajcie uwagi na tego rodzaju wpisy bo to wpisy reklamowane!. Mam 30 lat i wszystkie swoje górne zęby miałem usuwane by zastąpić je implantami.W Październiku tamtego roku zdecydowałem się na ich stopniowe usunięcie postanowiłem że będę rwał po dwa co tydzień i tak też było.Pod koniec grudnia przeprowadzono u mnie zabieg i na moje własne życzenie była to metoda z natychmiastowym obciążeniem naczytałem i naoglądałem się bzdur że dziś można mieć zęby od razu i tak też chciałem.Implantolog mnie ostrzegał wprost że daje mi 40% szans na to że to się przyjmie bo implant nie może być obciążony natychmiastowo tylko musi się najpierw zrosnąć z kością. Ja uparcie swoje że skoro takie coś robią w Polsce i widziałem filmiki z ludźmi którzy to chwalą to tak musi być i żądam implantow z natychmaistowym obciążeniem. Pod koniec grudnia wczepiono mi 6 implantów, zrobiono odlew dla technika i na drugi dzień miałem założone zęby tymczasowe. Wiecie jaki byłem szczęśliwy? boże skakałem z radości bo zrobiono mi to co widziałem w internecie na filmikach czyli ZĘBY JEDEN DZIEŃ. Radość trwała około miesiąca po miesiącu wszystko zaczęło latać! , ruszać się i potworny bólu jak coś jadłem a w nocy bałem się że spadną całkowicie i się uduszę a na dodatek przez natychmiastowe obciążenie wystąpił zanik kości. Implantolog postanowił ściągnąć to w trybie natychmiastowym nie będę już opisywał co to kur*a był za bólu! bo porobiły się stany zapalne i wiecie co dalej? co mi powiedział? /A nie mówiłem? nadal Pan wierzy w te filmiki z zębami w jeden dzień? gwarantuje że im tak samo jak Panu w szybkim czasie zaczęły się ruszać i ciekawe co by na filmikach powiedzieli dziś!/ Ściągnięto mi zęby, wyjęto implanty a na miejscu ich podsypano materiałem kościotwórczy.Gdy materiał zamieni się w kość wtedy po raz kolejny mam mieć wkręcone implanty i tym razem mam dwa wyjścia albo chodzę bez zębów albo proteza wybrałem opcję bez zębów bo jak dostałem protezę za darmo to stwierdziłem że to nie dla mnie. Implantolog powiedział mi tak TERAZ ROBIMY TAK JAK JA MÓWIĘ CZYLI DOSYPUJEMY MATERIAŁ KOŚCIOTWÓRCZY , CZEKAMY AŻ SIĘ ZAMIENI W KOŚĆ I ROBIMY NIE NA 6 IMPLANTACH TYLKO OŚMIU TAK DLA PEWNOŚCI JAK BY KTÓRYŚ SIĘ NIE PRZYJĄŁ na co ja mówię jak to materiał? jak to na ośmiu? przecież materiał kościotwórczy i kolejne dwa implanty to w cholerę kasy a on na to ZROBIĘ TO PANU ZA DARMO BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DOŁOŻYMY TE DWA IMPLANTY I MATERIAŁ KOŚCIOTWÓRCZY.Gdy nadszedł dzień wczepienia implantów to zrobił mi u siebie prześwietlenie w jakie miejsca jest wstawić i polecieliśmy z tym tematem. Wzięliśmy to na dwa razy na moją prośbę czyli w kwietniu wstawił cztery po prawej stronie a w maju cztery po lewej.Ból utrzymywał się przez 4 dni i co dalej? czekam na kolejne prześwietlenie jak się wszystko zrasta i czy nie ma problemów. Jedyne co mi dolega to to że co jakiś czas bolą mnie dziąsła i po paru dniach przestaje ale to dlatego że nie mam żadnej protezy tylko wszystko jem dziąsłami a jem i schabowego i mielonego itd. Zauważyłem też że jak minął miesiąc po wczepieniu pierwszych czterech to pojawił się ból ale taki dość silny na kilka dni aż dotykać tego miejsca nie mogłem i po paru dniach koniec i już nigdy nie wrócił a miejsce które bolało zamieniało się dosłownie w kamień i już nie było wrażliwe. Taki ból po miesiącu po czterech implantach to chyba wynika z regeneracji co? bo w maju jak miałem robione kolejne cztery to ten sam ból powrócił na parę dni i po paru dniach normalnie dziąsło twarde jak kamień i też straciło swoją wrażliwość. Implanty robiłem sobie u człowieka który jest tak dobry że klienci przyjeżdżają do niego nawet po 400 kilometrów i nie mam do niego żalu o to co się stało bo sam mnie ostrzegał ale wielki szacunek za to że jak wszystko się posypało to materiały i kolejne dwa implanty dołożył całkowicie za darmo. Za 3 tygodnie mam mieć robione prześwietlenie jak tam się sprawy mają i na pewno odezwę się w tym wątku

Nowoczesne mosty na implantach nie mają takich problemów. Metoda ProArch to stały most (cały łuk zębowy) oparty na 4 lub 6 implantach. Nic się nie rusza. Stała proteza taka jak powinna być. Współczuje ci że trafiłeś na słabego lekarza co ci to robił. Ja mam most od 5 lat i nie mam takich problemów. Nie określaj odrazu że metoda nowe zęby w jeden dzień jest zła. Po prostu spieprzył ci to lekarz 🙂 .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2018 o 00:48, Gość Cherchen napisał:

implanty czyli zęby w jeden dzień ostrzegam wszystkich

Prawda jest inna. Metoda zęby w jeden dzień a dokładnie most z natychmiastowym obciążeniem jest bardzo dobrą i skuteczną metodą odbudowy uzębienia. Niestety niektórzy lekarze nie potrafią tego robić bo nie mają doświadczenia w tej metodzie. Widzą że metoda jest popularna i zamiast się szkolić często jadą na konkurencję że coś jest złe.  Jak zaczęto robić implanty to wielu stomatologów weszło w ten temat bez wiedzy czego skutkiem było to że pacjent miał źle osadzone implanty i korony. Było widać śruby. Ale takich pseudolekarzy jest dużo. Jeśli ktoś chce zrobić sobie most lub implanty powinien szukać lekarzy z potwierdzonymi referencjami i przypadkami. Jest dużo przypadków leczenia tą metodą gdzie wypowiadają się osoby po wielu latach jej stosowania. Ja też robiłem most ~5 lat temu i nic mi nie lata. Nie odczuwam że to nie moje zęby. Czuje się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od umiejętności i wiedzy lekarza w tym zakresie. Zęby w jeden dzień są możliwe, ale trzeba wybrać odpowiednią klinikę , w której będzie dobry stomatolog. Polecam Amber Clinic w Gdańsku, mają tam prawdziwych fachowców, życzliwy personel, a także mimo że jest to prywatna klinika to przystępne i konkurencyjne ceny. Jak robić zęby to tylko u nich, niezależnie czy implanty, czy leczenie zachowawcze. Trafiłam do nich przez stronę internetową www.amber-clinic.pl i nie żałuję, że udałam się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Jeżeli chodzi o implanty czy tez w ogóle o usługi stomatologiczne to spokojnie mogę polecić Dental Fraternity. Leczyłam u nich zęby i wstawiałam implanty. Wszystko w jak najlepszym porządku i co najważniejsze bez problemu i bez bólu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na implanty ważne jest aby wybrać naprawdę dobry gabinet. Ja zdecydowałam się na Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam każdemu świetnego lekarza, specjalizującego się w implantach dr Adam Balczyński! Na pewno nie pożałujecie. To wybitny fachowiec w dziedzinie implantologii. Przyjmuje w Krakowie w scandinavian clinic, ale chyba też gdzieś w Warszawie. Bardzo polecam tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o namiar na tego stomatologa. Mój mail:   eden.aries.eden@gmail.com. Dziękuję. 

Edytowano przez Eden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Tobie Cherchen tego cierpienia, lecz mylisz się odnośnie tego lekarza , którego tak wychwalasz. Przede wszystkim implanty powinien instalować chirurg szczękowy a nie taki partacz jak Twój lekarzyna. Ja miałam w jednym dniu  usunięte 12 zębów, zainstalowane 12 implantów i po ok.6 godzinach wyszłam z mostami tymczasowymi. Cały zabieg bez bólu, trochę opuchnięta lecz zadowolona. Otrzymałam kosztorys leczenia z kolejnymi krokami i płatnościami , recepty i zalecenia. W razie problemów miałam do dyspozycji 24h kontakt z osobistym opiekunem pacjenta z czego nie korzystałam bo nie było potrzeby Fakt to kosztowało dużo ale wyszłam z założenia że chytry 2 razy traci. Przez 2 miesiące czytałam fora, i szukałam tańszej opcji , ale w końcu wybrałam klinikę Radość, dr. Sobczak i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wykonano mi masę skanów cyfrowych, mosty tymczasowe  i docelowe na drukarce 3D, są tak dopasowane, że przy mojej paradontozie, krzywym zgryzie, gdzie jedna strona szczęki i żuchwy były na innym poziomie to mistrzostwo. Mosty tymczasowe przez 6 miesięcy kształtowały mój zgryz  tak że moje zęby docelowe z tlenku cyrkonu są piękne , równe i wyrastają z moich własnych dziąseł, lepsze niż kiedykolwiek miałam. Do tego w klinice panuje przemiła atmosfera, cały personel uśmiechnięty i nastawiony na klienta. Choć mam 64 lata to wszystkie 12 implantów bez problemu się przyjęło. Cherchen trzeba było lepiej poszukać a nie wybierać niedouka, który do tego plecie głupoty maskując swoje partactwo. Piszesz , że w 2018 roku za szczękę trzeba było płacić 70tyś, to ja że "pełny garnitur" - w renomowanej Klinice Radość w 2023/2024 zapłaciłam 156 tyś. i to bez niepotrzebnego cierpienia i z gwarancją sukcesu. Implanty to droga opcja ale trzeba wziąć pod uwagę , że są różnej jakości i można trafić na takiego partacza jak Cherchen, więc trzeba rozważyć czy inwestując nie lepiej wybrać trochę droższą ale pewniejszą opcję. Ja z kartką papieru rozpatrywałam różne kliniki i koszty wychodziły bardzo zbliżone (w tym koszty dojazdów). Więc lepiej wybrać pewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×