Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z powodu choroby brak seksu

Polecane posty

Gość gość

Jestem facetem nie młodym 68 , moją żona była chora na kobiece dolegliwości , lekarze kategorycznie wykluczyli sex z mężem . Ja jestem zdrów i mam ogromną chęć na seks i z tego powodu bardzo często boli podbrzusze a penis bardzo często jest mocno sztywny.Jest to silniejsze i nie mogę zapanować nad tym . Jestem dość wysportowanym facetem jak na moje lata i myślałem że nie będę potrzebował kobiety. Za pieniądze jest mi po prostu wstyd , a namawiać kobietę mi obcą nie umiem , nie będę się narażał w tym wieku na śmieszność i pogardę ze strony kobiet .Pod tym względem kobiety są okrutne i bezwzględne , dadzą tak popalić że staniesz się zerem .Zastanawiam się czy niema leku na obniżenie libido tak mocno bym nie musiał uprawiać seksu . może ktoś jest w podobnej sytuacji lub są jakieś porady w tym kierunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem masturbacji sam lecz kiepsko to wychodzi ostatni raz robiłem gdy miałem 17 kawał czasu , lecz dzięki za poradę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Postaraj się polubić masturbację, pamiętaj, że wszystko zależy od Twojego nastawienia, Twoje umysłu. A jeśli nie, to trudno, naucz się cieszyć tym co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś gadżet z sex shopu pomoże upuścić ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
W wojsku chyba dawali ludziom brom. A co to za dolegliwości. Ja też jestem po zabiegu, a seksu sobie nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Coś mam wrażenie, że żona Cię oszukuje i zabieg to tylko wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są leki na obniżenie popędu. Ale dobrze Ci tu radzą. Naucz się na nowo masturbacji. Moj mąż też miał dwie dłuższe przerwy związane z moim zdrowiem. I chociaż dzięki temu nie wpakował się w jakieś kłopoty (czyt. kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:19 tak są leki na obniżenie libido ,byłem u lekarza by zapisał mi ,nie zgodził się gdyż jestempo zabiegu udrożnienia żył czyli konorografi ,nie mogę brać tych leków. Lekarz podobnie radzi masturbacje ,No cóż będę musiał się przed samym sobą przełamać wstyd i zacząć to robić . Nieraz sobie mysle iż powinny być takie pomoce dlaludzi właśnie niepełnosprawnych chorych ,nie mogących mieć seksu w domu .Powinny być takie panie ,panowie by pomagali właśnie takim osobom . Czytałem ze w Japoni są tacy ludzie tym zajmujący się .Nie wiem czy to prawda lecz ogromna rzesza osób kalekich ma problem z seksem .Moze to zły pomysł lecz zawsze jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzika chyba może zrobić No chyba że dentysta też zabronił Marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 07;27 przykry jest fakt gdy ktoś sobie drwi z kogoś , zawsze musi się znaleźć osoba nie wychowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna prowokacja ale dam 4/10 za pomysł. A najlepsze jest to : w wieku 68 lat a penis non stop sztywny :) he he chyba przez reumatyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak cie boli podbrzusze to zrób USG bo w tym wieku mogą to być jakieś polipy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajak
Hmm... Stosunek dopochwowy, to tylko jedna z wielu form współżycia. Zastanawiam się jaka choroba jest w stanie wykluczyć wszystkie pozostałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta ma wycięte jelito grube ,rak ,po kilku latach wycięli ułamek płuca rak ,2 lata temu wycięli z pochwy guz rak .Lekarz stanowczo zakazał seks .Teraz chodzi co 3 miesiące do kontroli pochwy i ma wszystko tak zarośnięte ze gdybym na sile wsadził penisa ,gwarancja krwotoku murowana .Tak nie jest możliwe kochania się szkodząc kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdpółczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za współczucie choć tego nie lubię , gdyż trzeba sobie jakoś radzić , choć bardzo ciężko . Jest kobietą naprawdę wymęczoną choć uroda pozostala była piękna jako młoda i nadal jest choć nie taka ta uroda , lecz ma chęć do życia i to ważne . Moja pani wie że się męczę gdyż byłem zawsze bardzo nastawiony na sex . Nawet kiedyś namawiała mnie bym zapłacił jakiejś pani , lecz zna mnie i wie że tego nie zrobię gdyż wstydzę się , a prosić sie jakiejś pani nie w moim stylu wolę przeczekać bul aż minie , i mija po czasie. Ja w tej chwili nie jestem najważniejszy , to wiadomo , lecz chciałem tylko nagłośnić temat że są osoby które mają problemy z współżyciem , dotyczy to kobiet też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś nienormalny autorze. Śmierdzi kitem na odległość zboczony cymbale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
68 letni facet na forum dla gimbusów. A reszta łyka bajer jak flamingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to jakiś chory nekrofil. Poyeb. Ostatnia jego wypowiedź to fantazja zboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×