Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Igor33

Zarobki kierowcy na międzynarodówce?

Polecane posty

Gość Igor33

Mam możliwość zrobienia prawa jazdy C +E na ciągniki. Wiem, że kiedyś ten zawód był dobrze płatny. Jak jest teraz? Na jakie zarobki może liczyć kierowca na międzynarodówce a na jakie na krajówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjan55
Na krajówce to nie wiem, ale na międzynarodówce zarobki masz z dwóch części stałej i diety za trasę. Zarobki są zależne od firmy w jakiej jeździsz i też doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor33
Byłem w LINK Transport pod Warszawą i tam dają umowę o pracę, pensje stałą + dietę za trasę. Tak pewnie jest w większości transportówek tak? A na jakie wynagrodzenie całościowe można liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jakie trasy jedziesz i ile cię nie ma. Wiadomo ile km wyjeździsz tyle więcej zarobisz, ale najlepsi to i 8 klocków wyrobią. A co do Linka to słyszałem, ze się nieźle rozwija i na trasach co 2 to LINK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor33
No to wiadomo, że czym dłuższa trasa to i kasa lepsza. A wiesz może czy ten LINK Transport przyjmuje bez doświadczenia czy tylko z?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci kursy w Kar Group, będą pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor33
A co to za kursy? Przeczytałem ten artykuł o Link Transport i ścieżce kariery i muszę powiedzieć, że wygląda ciekawie. Chyba jednak zdecyduje się na te prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz możliwość ich zrobienia i taka praca Ci się podoba to czemu nie. W końcu każdy może robić co chce i być kim chce. Ja to wolę mieć pracę na miejscu i o 16 wrócić do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor33
No ja jeszcze rodziny nie mam. Pewnie jak będę miał to pomyślę o pracy na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×