Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak walczyc o prace??help

Polecane posty

Gość gość

Hej mam 19 lat i zdalam mature dwa dni temu aplikowalam do pracy do firmy motoryzacyjnej na produkcje wiazek do samochodow proste rzeczy kabelki sie zwija itp nastepnego dnia zostalam zaproszona na rozmowe i zostalam oprowadzona po lini produkcyjnej i ogolnie jestem osoba cicha i drobna i bardzo blada choruje na depresje ale staralam sie to ukryc ale troche sie odzywalam na rozmowie bardziej to wygladalo na oprowadzenie i rekruterka powiedziala mi ze sa 3 zmiany i czy wpisac mnie na liste pracownikow a ja ze tak i odprowadzila mnie do drzwi i powoedziala ze zadzwoni i da mi skierowanie na badania .. Jak dlugo mam czekac na telefon ? Minal dzien od tamtej rozmowy .. Czelac czy znowu jechac i pytac sie czy dostane skierowanie czy mnie przyjeli? Jestem troche niezaradna i mam lęki w rozmowie ale zawsze staram sie odpowiadac cokolwiek ale gorzej z pytaniami z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwo jutro sie przypomnij, zapytaj czy pamietaja o tobie. Lepsza chyba na poczatek nawet taka praca niz zadna. W pracy w Polsce jest teraz ciezko...tylko uwazaj na maszyny, nie wiem, czy nie bierzesz lekow, z ktorymi nie powinno sie pracowac przy maszynach.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×