Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natamrows

Sukienka coś wyróżniającego

Polecane posty

Gość Natamrows

Chcę kupić sukienkę, która będzie dobrze dopasowana i będzie się wyróżniać, nie chce na pewno nic z sieciówki i tego typu sklepów. Potrzebuję czegoś oryginalnego i dobrego jakościowo. Zdaje sobie sprawę, że porządna sukienka to koszt 1000-2000zł , ale spokojnie jestem na to przygotowana. Posiadam "kobiece kształy" i chciałabym by sukienka je ładnie podkreślała. Czy w internecie można gdzieś zamówić taką porządną nietuzinkową sukienkę? jestem średnio raz na kilka miesięcy w Londynie, ale sukienkę muszę kupić jeszcze w tym miesiącu a teraz nigdzie nie będę lecieć. Proszę o jakiś namiar gdzie w internecie ewentualnie można zamówić coś porządnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przymierzania i ewent. dopasowania sie nie obejdzie, to zalezy jeszcze od rozmiaru. Moze Radzka z yt bedzie miala konkretne propozycje, robila filmy o roznych stylizacjach i typach kreacji dopasowanych do figury. Wyslij do niej mejla, adres znajdziesz pod filmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokiej jakosci ubrania ma np. gerryweber.com, rozwaz tez krawcowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulkaZz
W takich sprawach to tylko https://www.vividstore.pl/ , tam masz porządne sukienki z dobrego materiału i jeśli np. mieszkasz w okolicy ich sklepu stacjonarnego to mogą zrobić poprawki krawieckie. Sukienki od około 1000zł, ale wiesz przynajmniej, że płacisz za coś superanckiego a nie badziewie z sieciówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eVela521
zgadza się, popatrz na stronie Vivid, mają dość nietuzinkowe kolekcje i na pewno będziesz się wyróżniać :) też nie lubię sieciówek, a już szczególnie denerwuje mnie gdy widze jak kilka osób ma niemal taką samą sukienkę jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natamrows
Dzięki dziewczyny, znalazłam na tej stronie co pisaliście :) muszę sobie zapisać gdzieś ten sklep, bo rzeczywiście oryginalnie wyglądające i niestandardowe sukienki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelako
Vidistore tylko ;) ja tam kupowałam sukienkę na wesele, była niczym z Paryża :) galerie to omijaj jeśli szukasz czegoś nietuzinkowego żeby się wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelako
Vividstore* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se cos na lumpie i bedziesz sie wyróżniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola354
Jak ma być oryginalna i nietuzinkowa sukienka to właśnie takie sklepy jak tamten trzeba szukać, a nie sieciówki i potem widzisz kilka kobiet w tym samym ubrane. Też wolę się wyróżniać sukienką i mieć coś co nie leci do sieciówek w tysiącach sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×