Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agata Mateusiak

Tanie buty

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Przychodzę do Was z pytaniem, gdzie mogę zakupić obuwie w niskiej cenie, a zarazem w miarę dobrej jakości. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Kilka dni temu przyszła mi paczka z multu.pl i śmiało mogę polecić tą stronkę. Za kil par zapłaciłam lekko ponad 100 zł, a jakie zdziwienie jak je zobaczyłam. Bardzo dobrze wykonane buty, bez skaz i nitek. Jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam multu, ze względu na cenę, szybką dostawę, a nawet dobrą jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam w zeszłym roku buty z renee- 5 par i zapłaciłam 120 zł, ale były mega promocje wtedy :D Jakościowo są dobre, adidasy prałam w pralce i nic sie z nimi nie stało, takze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat teraz na: www.Alfasan.pl są bardzo opłacalne promocje letnie nawet do -40% polecam tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już kilka par z multu i sprawdzają się super, no i te ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multu ma chyba najniższe ceny, za 100 zł kupiłam 5 par i wszystkie są super! Wysyłka błyskawiczna, żadnych problemów ze zwrotami. Pieniądze zwracają zazwyczaj max do 10 dni na konto bankowe. A i niedługą mają wprowadzić więcej produktów, super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo fajne butki kupuję w sklepie wysyłkowym www.gamis.com.pl. W tym sklepie znajdziemy bardzo ładne obuwie a co najważniejsze wygodne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bucików przyda się też nowa torebka :) Ja mam swój stały sklep gdzie zamawiam torebkę jaka akurat mi pasuję do butów i jest to ten sklep https://www.emanzana.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×