Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pozbyć się kręconych włosów?!

Polecane posty

Gość gość

Zawsze miałam bardzo lekko falowane , długie , zdrowe włosy . Z wiekiem , z roku na rok zaczeły one się coraz bardziej kręcić , aż doszło do tego momentu ze mam naturalnie bardzo kręcone włosy od samej nasady . Okropnie mi się nie podobają (u mnie ) nie pasują mi (nie mam szczupłej sylwetki ) , uważam że jeszcze bradziej mnie poszerzają , poprostu wyglądam w nich okropnie :( . Więc od dobrych 2 lat prostuje włosy codziennie .. Przez to włosy wyglądają okropnie , całkowicie przestały rosnąc , łamią się , kruszą ,wypadają , są przesuszone , więc muszę całkowicie odstawić prostowanie .. Szukam i szukam metod , abym mogła prostować włosy bez użycia ciepła lub jeszcze lepiej byłoby odnaleść jakiś sposób na to , aby włosy naturalnie przestały się kręcić !;( Po prostu moim marzeniem jest mieć normalne włosy jak inne kobiety , a nie budzić się , czy po wyjściu z basenu wygladac jakbym miała na głowie szope.. ( stosuje do włosów rożne odżywki , całowicie unikam ciepła oprócz prostownicy , ale jeśłi nie przestane prostować włosów za niedługo chyba będę łysa ) Proszę was kobietki o pomoc czy znacie jakieś metody ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety dziewczyno !!! Miałam identycznie gdy byłam młoda moje włosy kręciły się i bypuchate a ja chciałam mieć gładkie i proste bo takie miała moja siostra . Ścięłam więc na "chłopaka " i o dziwo odrosły prawie że proste , no może lekko falowane . Teraz z wiekiem mam całkiem proste a ja chcę mieć kręcone i wciąż robię trwałą ondulację by takie właśnie mieć . Jestem postury Geslerowej i zakochana jestem w jej włosach , ma przepiękne . Myślę że powinnaś pokochać swoje włosy , może kup jakieś dobre odzywki by włosy się tak nie puszyły .Ale nie prostuj bo proste mają wszyscy a włosy naturalnie kręcone tylko nieliczni więc jest to Twoim wielkim atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie ma takich metod. Ja czasem robię Francuza na wilgotnych i wtedy nie mam kręconych tylko fale. Kearynowego prostowania nie polecam bo to zabieg ODZYWIENIA włosa i na kręconych bardzo często właśnie podbija skręt. Ew Szczotka modelująca, taka szuszarko lokówka obrotowa. Jak dasz ta największą nakładkę to ładnie prostuje podczas szuszenia. Ja się pogodziłam z tym że proste włosy tylko ciepłem, używam odżywek z keratyna na zmianę z humekantowymi i olejowanie. A i tak podcinam końcówki co 3 miesiące max. Zniszczone włosy to nie tylko zasługa prostownicy ale i nie dobrej pielęgnacji. Może sprobuj podkręcić pielęgnację i przetestuj ta suszarkę obrotowa, bo mniej niszczy włosy niż prostownica. Ja mam włosy 3a i prostuje właśnie ta suszarka, prostownica tylko grzywke i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prostowanie keratynowe, ale ono też na dłuższą metę włosy niszczy. Tak samo jak wszelkie układanie na szczotkach etc. Nie ma cudów - albo godzisz się z naturą, albo masz zniszczone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostowanie keratynowe na kreconych włosach nie działa. Proste włosy to efekt uboczny ODZYWIENIA włosa, czyli w wypadku kreconych często oznacza to podbicie skrętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hairdresser123
Jeżeli masz problem z kręceniem sie włosów to możliwe że włos jest przesuszony i reaguje tak na wilgoć, regeneruj włosy takimi kosmetykami https://cosmetin.pl/produkt/anti-frizz-szampon-nawilzajacy-500ml/ A problem zacznie zanikać, jeżeli masz naturalnie kręcone włosy to znów prostowanie keratynowe będzie najlepszym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy ma powtarzać głupia krowo że piszesz bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felizna
też mam podobny problem, chociaż z wiekiem chyba coraz mniej krcą mi się włosy, często do układnaia ich używam szczotki prostujacej, mam model babyliss, taką czarną, ona tak mocno się nie nagrzewa i daje efekt jakbyś miała naturalnie proste włosy, zajrzyj na yt tam sporo dziewczyn testowało tą szczotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×