Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierścionek zaręczynowy jubitom, aclari

Polecane posty

Gość gość

Chce kupić pierścionek zaręczynowy. Bardzo proszę o opinie salonu Jubitom i Aclari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pierścionek zaręczynowy z ACLARI od ponad pół roku, jest piękny i bardzo trwały także polecam. Do tego właśnie zamówiliśmy obrączki w salonie w Sopocie, klasyczne z soczewką w środku i frezem, pięknie się komponuje z moim pierścionkiem i u narzeczonego też bardzo elegancko wygląda. Nie mam absolutnie żadnych uwag ani do obsługi ani do jakości. Jubitomu nic nie mam więc nie mogę porównać, ale Aclari zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaMiq
Niestety mój chłopak jeszcze mi się nie oświadczył, dlatego na temat obrączek czy pierścionków zaręczynowych nie mogę się wypowiedzieć, ale w 100% zgadzam się z wami odnośnie wyrobów Aclari. Ja również uważam że są piękne, trwałe, a dbałość o detale przechodzi najśmielsze oczekiwania. Do tej pory posiadam w swojej kolekcji zawieszkę oraz kolczyki z diamentami - https://aclari.pl/kolczyki/ Jest to moja ulubiona biżuteria, którą zakładam przy każdej nadarzającej się okazji. Idealnie pasuje do wieczorowej kreacji. Osobiście jestem tak w niej zakochana, że noszę ją na co dzień. W głębi serca mam cichą nadzieję, że niebawem i ja doczekam się oświadczyn ze strony mojego chłopaka, gdyż jesteśmy ze sobą ponad 5 lat. Mam nadzieję, że weźmie sobie do serca moje uwagi i udając się na poszukiwanie pierścionka, w pierwszej kolejności wybierze się właśnie do jednego z salonów Aclari. Przy okazji podpytam was, czy wy podsuwałyście swoim facetom pomysł odnośnie miejsca zakupu, czy sami z siebie zdecydowali się na zakup akurat u tego jubilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj https://zielinskiart.pl/ możesz zobaczyć cudowne pierścionki, ręcznie robione. Możliwe, ze będą kosztować nieco więcej niż te sklepowe, ale na pewno byłoby warto. Każda kobieta jeszcze bardziej doceniłaby coś takiego, tym bardziej jeśli stworzy coś specjalnie dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×