Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidkalo

Prysznic bez brodzika z bezprogowym natryskiem w podłodze

Polecane posty

Gość lidkalo

Czy ktoś ma w łazience takie rozwiązanie? widziałam na zdjęciach, że to fajnie wygląda i chciałabym u siebie tak zrobić zamiast standardowego prysznica z brodzikiem. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Prysznic bez brodzika daje ogromne możliwości aranżacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochaa00s1
Też mi się to bardzo podoba jednak słyszałam, że często woda z takiego prysznica jest w całej łazience:( Zresztą u mojej koleżanki w domu był taki przypadek i okazało się że to wina fachowca, bo źle wymierzył także trzeba patrzeć kogo się zatrudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie rozwiązanie,ale odpowiedni musi być spadek. Drzwi prysznica szklane składają się na ściany boczne i o tyle powiększa się łazienka.Znakomite rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 - wystarczy zrobić próg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkalo
Poczytałam jeszcze na blogu Lazienka Plus o tym (dzięki za link @maerika) i na zdjęciach to super wygląda. Myślę, że u mnie dało by się zrobić podobnie, muszę jeszcze przeanalizować koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanaaaa
Polecam bo naprawdę bardzo ładnie się to prezentuje jak ktoś ma możliwości to naprawdę warto coś takiego zrobić. Lazienka Plus ma towar bardzo dobrej jakości także również polecam ten sklep wypróbowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxpow3
Witam serdecznie, własnie taki prysznic bez brodzika zainstalowałam w domu. Trudno powiedzieć ze zainstalowałam przecież go nie ma ;) Powiem same plusy, szczególnie łatwość w utrzymaniu czystości. Nie mam wanny ale mam dużą deszczownicę, co rekompensuje mi ilość wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×