Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mężatce wypada samej iść na wesele?

Polecane posty

Gość gość

We wrześniu mam ślub i wesele moich znajomych, problem polega na tym, że mój maż obojga nie znosi i od razu zapowiedział, że na pewno nie pójdziemy na to wesele. Znajomi namawiają mnie żebym przyszła sama, ale to chyba nie wypada..Jakieś rady jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ty jeszcze nie masz kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że nie wypada bez męża. Kobiecie samej? Zglupialas? Jak nie ma męża to musisz być z ojcem albo innym męskim członkiem rodziny. Przecież kobieta sama nie może! Co ludzie powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak k*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak k*****a mqcie dylematy co ludzie powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku na 5 ślubów/wesel znajomych, na dwóch byłam bez męża, bawiłam się świetnie z przyjaciółmi i wytanczylam się po wszeczasy- mój akurat nie za bardzo lubi podrygiwanie :). Powód absencji mojego męża to jednak była praca, bo lata tu i tam i nie zawsze jest w stanie zlecieć na czas- bo strajki na lotnisku, opóźnione loty itp. Nie widze nic złego w chodzeniu samemu na tego typu uroczystości, zwłaszcza jeśli Twój sary ma siedzieć za stołem z nienawistną miną, jak go zaciągniesz na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to w ogole za tekst, ze zapowiedział, ze nie pojdzieCIE! On sobie moze nie isc, ale co Ty jestes jego piesek na smyczy, że decyduje gdzie możesz chodzić, a gdzie nie. Po takim tekscie, tymbardziej bym poszła i z***biscie się bawiła. Za jego wkład do koperty wynajmij sobie pokoj, tam gdzie bedzie wesele, zeby móc się napic ze znajomymi i spokojnie przespać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też nie ma czasu, bo zazwyczaj wtedy pracuje. Dlatego też w zeszłym roku byłam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie wypada..Sama na wesele może iść wdowa, rozwódka albo panna. Co innego jakby Twój maż był gdzieś w delegacji za granica albo miał problemy ze zdrowiem, a tak to nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki wielce problem się poświecić?!?..masakra i współczuję starego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci mąż pozwoli iść to możesz. Ale pamiętaj że musisz mieć pozwolenie męża, sama nie możesz decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Ty masz ochotę iść to powinniście szczerze w tym temacie pogadać. Powinien w takiej sytuacji pójść na kompromis. Jeśli nie, to uważam że pójście samemu absolutnie nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×