Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypadające pochwy i macice

Polecane posty

Gość gość

Czy kobiety z kafeterii mają wypadające pochwy i macice? Pytam poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam po trzech porodach obniżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Cię tak śmieszy skretyniala agatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam. Ale tylko 1 porod. Ale boje sie ze bede miec po drugim. Moja mama miala, i zabieg na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej często wypada mózg, stąd te jej głupkowate reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wypada pochwa ,to zwisa swobodnie razem z wargami sromowymi i wtedy można wylizać całe wystające mięsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.47 tak się dzieje gdy się jest zacofanym i idzie samej do porodu i badania bo wstydzi się partnera! Gdy jest partner przy badaniu czy porodzie przebiega on bardziej spokojnie i nie szarpie się płód na siłę gdy nie ma skurczów partych co w konsekwencji powoduje naderwanie bioderek u dzidziusia a u rodzącej nietrzymanie moczu wypadanie macicy i robi się skrobankę po porodzie co jest karygodne bo porozrywano łożysko. Ale tępe tak mają ja rodziłam dwa razy przy mężu i nie mam żadnych problemów tu opisanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ta chora psychicznie sie udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego chora? Moja babcia rodziła wszystkie dzieci w domu przy dziadku i akuszerce i nie miała żadnych problemów bo była sama i wiedziała że ona odpowiada za poród. Dziś są bezkarni lekarze bo odpowiedzialność się rozmywa. Dziś jest dużo gorzej bo jest bezduszność medyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie było tylu badań i spokojniejszy poród dlatego nie było powikłań po takich porodach. Dlatego ja miałam przy porodzie męża bo podobno nawet gdy jest źle oceniony płód to nawet sięga się do zabronionego bardzo szkodliwego porodu kleszczowego gdy nie ma męża robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwa nie wypada jak już to macica ale to jak piszą że pilnujcie swoich połówek podczas badań i zabiegu czy porodzie i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×