Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laluz

Zapraszam

Polecane posty

Gość Laluz
Plaża nagusów nie specjalnie mnie kręci, ale wystawianie wdzięków do słoneczka, na jakimś zadupiu, czy w domowym zaciszu jest fajnie pikantne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Widać mamy zbliżone upodobania :) Dzień dobry :) Gdzie jest słońce się pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansara w dwóch odsłonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci słońce pogoda ducha najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Bo od pogody ducha skóra trwałe nie zmienia koloru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ty taka napalona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami jest zawsze napalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie też próżno słońca szukać. Parasole to tylko deszczowe ;) Kilka razy faktycznie zgadzałyśmy się ze sobą Laluz ;)Lubię prowadzić rozmowy z kims kto ma do powiedzenia cos więcej, , a nie tylko hejtowac i ubliżać zza krzaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Laluz pytałem nie Sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry! Tyle się już działo od rana. To bardzo intensywny dzień. Nakarmić twoją ciekawość Laluz?! To moze być interesujące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laluz wczoraj Każde piersi mają swój niepowtarzalny urok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8Widmo8 dziś W adresie @ mam dane i brak maskowania. Zresztą nie miałbym czasu. Pamiętaj X dwudziestego siódmego w oiatek spotkanie po północy i chodu. oczko.gif Uważaj na siebie i gołębi wzrok dookoła głowy.oczko.gif Bede cały spowrotem bo jestem silny. Tymczasem. usmiech.gif Reszta jest milczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chyba ci się w amoku tematy powaliły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Gościu o podobnym zdaniu, lubię jak dużo się dzieje i jest intensywnie :) Karmienie ciekawości musi być bardzo wyważone,pod żadnym pozorem nie można dopuścić do nasycenia. Witaj Kometo, wygląda na to, że taka pogoda zamierza zagościć na dłużej :( Wygrzewanie się na słońcu to jedyny czas, kiedy bez wyrzutów sumienia pozwalam sobie na nicnierobienie :) Smutne to, ale coraz trudniej o takich rozmówców jak piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
gość dziś Oczywista oczywistość gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale coraz trudniej znaleźć facetowi normalną kobietę do mniej lub bardziej poważnych rozmów, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Myślę, że trudność jest na jednakowym poziomie, bez względu na płeć. Ofajne rozmowy trudno tutaj ze względu na to, że sporej części użytkowników z jakiegoś powodu przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy_on
Jak myślisz Laluz. Co przeszkadza im najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Nie do mnie to pytanie Tajemniczy :) trzeba by je zadać tym, którym coś przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslę , że nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć co przeszkadza im najbardziej. Wszystko zapewne. Nawet to , że ktos rozmawia ze soba fajnie i jest uśmiechnięty. To jest takie przeszkadzanie dla samego przeszkadzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość o podobnym zdaniu
Laluz dziś Odkrywanie wszystkiego na raz to największy błąd. Odkrywanie kawałkami podsyca smak, pobudza i drażni ciekawość. A co do piersi, zazwyczaj tak to już jest, że kobiety z mniejszymi chcą większe, a z większymi mniejsze :) Na tym polega urok kobiety. I tylko ten, który widzi piękno jednych i drugich może być szczęśliwy. Sęk w tym, aby uszczęśliwić też kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Chyba masz rację Kometo. Jeżeli mnie coś nie odpowiada, nie interesuje, to po prostu to omijam, nie czytam, nie komentuję, widać nie każdy tak potrafi. X Nie każdy potrzebuje jednakowo wiele do szczęścia gościu o podobnym zdaniu :) Próba uszczęśliwienia może okazać się karkołomnym przedsięwzięciem ;) czasem lepiej skupić się po prostu na tym żeby kochać, pożądać, podziwiać :) wtedy za małe piersi, za duży tyłek schodzą na dalszy plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Próba uszczęśliwienia może okazać się karkołomnym przedsięwzięciem" x Bo na siłę uszczęśliwiać sie nie da. Wszystko co na siłę zazwyczaj przynosi odwrotny skutek. Piersi, pupa, figura, uroda. To wszystko jest względne. Jednym podoba się to, innym tamto. Ważne, aby ona czuła jaka jest piękna, pożądana. Ale to musi też płynąć ze środka, bez gry, udawania, czy wręcz okłamywania. Nie mogę więcej pisać, bo jakiś gość mnie tu obserwuje :) Kiedyś dość dokładnie mnie opisał. Chyba też czas od początku Kafe robi swoje. A z drugiej strony, fajnie wiedzieć, że ktoś cię obserwuje przez naście lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość o podobnym zdaniu
No i nie podpisałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laluz
Czyli masz wielbiciela, lub wielbicielkę :) Brak szczerości się czuje,niemożliwe wtedy jest oddanie się bez reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczkamrr
Panowie jakie poważne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×