Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem jaki pseudonim

Czemu tak jest?

Polecane posty

Gość Nie wiem jaki pseudonim

Sorki jeśli dałam złą kategorię... W chwili obecnej mam 20 lat i studiuję. Jednak od jakiegoś czasu znów mnie męczą w głowie lata gimnazjum. Jestem osobą bardzo zamkniętą w sobie i niestety wrażliwą... W czasach wyżej wymienionych byłam wyzywana, wytykana, wyśmiewana. Nie umiałam sobie z tym poradzić kompletnie :( Teraz mnie naszło na myślenie nad tym czemu tak było? Czy ci ludzie czerpali z tego satysfakcję i ich ego wzrastało? Czuli się lepsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl o tym więcej było minęło , bądź dobrym człowiekiem a los jeszcze ci wyrówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jaki pseudonim
Jestem dobrym człowiekiem... I wiele razy już słyszałam, że los mi to wyrówna. Ale jak na razie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cierpliwości moja droga forumowiczko.Miałem podobnie. Często się że mnie nabijali, drwili i robili sobie ze mnie jaja. Nie potrafiłem się odgryźć. Nie umiałem się bić. Do tego byłem nieśmiały i z tego powodu traciłem dziewczyny, z którymi mógłbym się związać. One nie chciały czekać aż się odważę do nich wystartować i dawały się podrywać tym odważnym. To wszystko działo się w szkole średniej. Gdy byłem na studiach karta się odwróciła. Poznałem fantastyczną dziewczynę. Została później moją żoną. Nie mamy problemów finansowych. Jestem szczęśliwy. Los zrewanżował mi się za wcześniejsze niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×