Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dotacje unijne dla Mazowsza

Polecane posty

Gość gość

Jeśli macie pomysł, ale brakuje Wam funduszy, chcecie realizować projekt na Mazowszu, to możecie skorzystać z dofinansowania unijnego. W prezentowanym poradniku filmowym znajdziecie informacje na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 i dowiecie się jak wygląda proces składania wniosku o dofinansowanie. Więcej informacji na temat możliwości aplikowania o środki unijne znajdziecie na stronie www.funduszedlamazowsza.eu https://youtu.be/sG6x0E4RtIk?list=PLN0lkCoVPAZ44betu6yVwkNB7EG3B_Zop Obecnie prowadzony jest nabór wniosków na dofinansowanie badań, wymianę pieców, ekonomię społeczną i rewitalizację. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wymieniajcie te syfne piece - niech nie kopcą. Sama jestem zwolennikiem ekologii - od jedzenia, po dbanie o środowisko. Mam na dachu panele słoneczne od jakiś niecałych 3 lat - za prąd płacę jakieś smieszne rachunku - 9 - 12 zł za przesył. I mam z głowy syfiącą kotłownię. Często o dotacjach piszę ŚwiatOZE: https://swiatoze.pl/ pomgają też wypełnić dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam zaczynałem od kolektorów - w ramach dotacji - teraz już mam 3,14 kWp na dachu z panelków i również małe rachunki - ale już nie z dotacji ale od firmy columbus enegy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy dotacjach na vat trzeba uwazac bo w gminach bywa z tym roznie ale sam wymienialem na piec gazowy i teraz zaluje bo u nas sasiedzi maja i placa zerowe rachunki - wsyzli lepiej na tych panelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ministerstwo podjelo decyzje co z vatem, teraz jest wpisany w koszty kwalifikowane po dstronie gmin wiec nie musi sie osoba, ktora bieze dotacje tym przejmowac - a warto korzystac, bo zawsze to kasa dodatkowa na wymiane tym bardziej ze beda od nas tego wymagac ze wzgledu na ekologie, odwrotu od tego nie ma a jak pomagaja dodatkowa kasa to dorbze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podkarpaciu na wsi w Krzakach kolektory i panele prawie na kazdym dachu da sie? da sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie bo Polakom wszystko sie nie oplaca i wszystko chcieliby za zadarmo buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daja to trza brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś to w ogóle dostał? Skladasz wniosek, męczysz się człowieku z dokumentami a z dotacją jak z grą w lottka - prawie nikt nie dostanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×