Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PO co jest dziewictwo.?

Polecane posty

Gość gość

Dziewictwo jest po to zeby je stracic z facetem ktory sie we mnie zakocha, ze wzajemnoscia .A skoro wiem ze nigdy mnie zaden nie pokocha, to po co mi dziewictwo. Dlatego jak ja mam zasmakowac ,sprobowac seksu ,jak nie ma z kim bo wiekszosc facetow to debile ,ktorzy chca tylko samego seksu i nic poza-tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Blona dziewicza powstala na skutek selekcji naturalnej, tak samo jak to, ze kobiety sa piekne, a nie faceci. Po prostu kobiety z blona bardziej podobay sie prehistorycznym facetom, w zwiazku z czym te z blona sie rozmnazaly, a te bez juz nie. Do tego kobiety czynily i wciaz czynia swoje dziewictwo jako bron przeciwko innym kobietom w walce o facetow, co slychac w slownictwa: "ta to d****** k****, szmata i sie puszcza, a ja jestem porzadna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci szczerze tak, jak brak Ci urody to cnotą się bronisz. Brzydka bez cnoty to już level under 9000. Facet ma ją szanować jak sama się nie szanuje? Cnota to podstawa by myśleć o ślubie, by domagać się ślubu. Jeśli oddasz facetowi cnotę możesz sama nalegac na ślub. Jeśli nie miałaś cnoty musisz czekać na ruch faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ciemnogrod ja p*****le. Żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo jest po to żeby ocenić dziewczynę czy się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale głupi jestes stuleju, wymysl cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok pański 2018 a ci tu wyjeżdżają z tekstami o małżeństwach, związkach, jakiejś wydumanej błonie czy cnocie xD Gdzie wy żyjecie? Kilometr pod ziemuą? NAWET MI WAS NIE ŻAL DEBYLE xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błona dziewicza jest poto zeby mrówi do kuciapy nie właziły jak sie laska opala na trawie:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te bez błony juz opalają sie na kocu albo ręczniku wtedy pipa jest odizolowana od mrowiska:-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a co jezeli kobieta odda dziewictwo facetowi a on i tak ja nie szanuje i nie uszanowal? to potem moze sie walic z kim popadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:59 mi nie zal cuebie j****y marksiosto! Idz sobie poszukaj drugiej kollontajowny. 9:11 moze sie walic i nawet zarabiac, bo na stale i tak jej juz nikt nie zechce (tak to jest gdy sie daje dupy przed slubem i nie prawiczkowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×