Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niebieska żyłka na nosku między oczami a mutacja genu MTHFR słyszałyście o tym?

Polecane posty

Gość Mutacja mthfr

A jakim dzieckiem jest Pani syn? Mój syn źle śpi w nocy, a w dzień jest bardzo absorbujacy, krzykliwy i marudny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia mama Zuzi

A ja robię mojej Zuzi test nova. Bo wyszła nam mutacja mthfr i bardzo boję się szczepionki MMR dać mojej niuni. I poczytałam i znalazłam to badanie  - ono sprawdza czy są geny przy których nie można szczepić. Więc czekam z niecierpliwością co będzie na wyniku - troche sie stresuje ale wole miec pewnosc przed tymi szczepieniami.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mała ma taka żyłkę po jednej stronie noska koło oczka. Jest dość ruchliwa ale spi dobrze, pije mleczko dobrze. Nie rozumiem dlaczego sami sobie szukacie jakiś chorób??? Każde dziecko jest inne, przecież dziedziczy cos po rodzicach!! Także ma już w genach zapisane co nie co😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja się właśnie naczytałam tych pierduł w Internecie o mutacji mthfr. Ja ją mam. Poszłam z mężem do genetyka prywatnie a ta wyśmiała to wszystko. Starsza córka ma wszystkie objawy mthfr a młodszy syn też. Jedną różnicą jest między nimi córka to diabeł wcielony syn natomiast aniołek.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjs

Xd wezcie z tym mthfr tylko w Polsce zbijają na tym kasę, za granicą nawet nie wiedzą co to 

a durne Madki dają się wrobić 

dziecko płacze bo uwaga jesteś dzieckiem! Jedno manatki charakter drugie inny i nie zależy to od żadnych mutacji 

masakra co te Madki mogą wymyślić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_msi

Matki boją się o zdrowie swoich dzieci! Lepiej zrobić jedno badanie wiecej i mieć pewność, czy wszystko jest dobrze, albo czy można zrobić coś co pozwoli zachować dziecku zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×