Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ggosia456

Materac pomocy

Polecane posty

Gość Ggosia456

Hej, bardzo mam niewygodny materac i bolą mnie przez to plecy, chce w końcu go zmienić , dlatego moje pytanie, jak będe kupować przez internet, to w jaki sposób dobrać odpowiedni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do sklepu żeby ktoś się na nim za ciebie położył i ci opowiedział czy będzie c***asował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry materac to podstawa jeśli chodzi o spanie, bo potem się mega to odbija na plecach. Ja kupiłam teraz na http://materacyk.pl i na prawdę świetnie się śpi i człowiek wreszcie się wypoczęty budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaa34
Przez internet mozesz zamówić na comforteo.eu. Maja specjalna zakładkę z poradnikiem jak dobrac odpowiedni materac (maja tez specjalne dla osób z Twoim problemem). Ja u nich zamówiłam i jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaelka223
Ja swój materac kupiłam w sklepie internetowym http://selene.pl/ Materac to konstrukcja stworzona po to, aby zapewnić ciału odpowiednie podparcie w pozycji leżącej. Dobrze dobrany zapewnia komfortowy, zdrowy i bezpieczny sen. Nawet najlepsza sofa, narożnik, czy wersalka nie zapewni nam tego, gdyż meble te zwykle są twarde, przeznaczone do eksploatacji w pozycji siedzącej lub do okazjonalnego snu. Niestety zwłaszcza użytkownicy mniejszych mieszkań stoją często przed dylematem planując zakup łóżka. Trudno wtedy o idealne rozwiązanie przestrzenne i funkcjonalne, warto jednak poświęcić więcej uwagi tej decyzji, gdyż odpowiednie podparcie ciała podczas snu jest inwestycją w zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×