Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mamy dzieci szkolnych, czy wasze dzieci chodzą na korepetycje?

Polecane posty

Gość gość

Jak tak to z jakich przedmiotów? Ile płacicie za angielski i czy korepetytor waszego dziecka żyje tylko z korepetycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź studentkę (ta) bedziesz płaciła mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wakacje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój jak miał problemy z matematyką w szkole uruchomione zostały zajęcia wyrównawcze (darmowe), języka się sam musi nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens w tych czasach maja korepetycje, gdy w sklepach pełno tanich książek i repetytoriow z każdego przedmiotu, a na YouTube pełno darmowych kanalow do nauki języka. Trzeba być naprawdę leniem żeby brać korki i za godzinę płacić komuś 60 zł, gdy w tej cenie można kupić porzadna książkę np do matmy, która nauczy cie więcej niż korepetytor. Trzeba tylko usiąść i czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.06 spoko, ja np nie uczyłam się angielskiego tylko niemieckiego, nie był mi do niczego potrzebny, moje dziecko w 6 klasie ma angielski, nie mogę jej pomóc, a ona coraz mniej rozumie, więc chodzi do sąsiadki, płacę 30zł i ona z nią odrabia te lekcje, omawia tematy i przygotowuje do następnych zagadnień. Córka z 3 podciągnęła się na 5 i jest jedna z lepszych w klasie. Nie osiągnęłybyśmy tego żadnymi repetytoriami czy filmikami, bo co z tego, że ona umiałaby słówka z jakiegoś tematu, jak nie ogarniałaby tego w szkole, tym bardziej, że to umysł matematyczny i tylko matematyką ją interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, nie chcę korepetycji. Mam wykształcenie filologiczne i pracuję w tłumaczeniach, mam małe dziecko, jestem na zwolnieniu, ale chciałabym sobie dorobić i zastanawiam się czy chodzi się jeszcze na korepetycje, bo za moich czasów było to popularne, czy teraz raczej w szkołach są kółka i szkoły językowe i już korepetycje nie są popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korepetycje językowe są bardzo popularne. Z tym że każdy szuka jak najtaniej i jeszcze z dojazdem do ucznia:) Dostaniesz 30zl-40zl/h, musisz dojechać, trochę się przygotować. Na waciki nie zostanie w przeliczeniu za 1h pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wakacje od zajęć dodatkowych moje dzieci mają wolne, jednak w roku szkolnym jeżdżą na basen oraz chodzą na kurs językowy do Berlitz. Kiedyś miały indywidualne lekcje w domu, ale nie sprawdziły się jednak bo córki się wstydziły. Na zajęciach w grupie czują się swobodniej i bardzo są z nich zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje nie chodzi bo mnie nie stać, bo nie dostaję od cholernych małpów pisowskich 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka jest w LO, nie ma korepetycji bo dobrze się uczy. Chodzi w szkole na kółko chemiczne i na koło literackie. W jej klasie mało kto ma korki, młodzież ma naprawdę fajnych nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka właśnie ukończyła gimnazjum, w związku z egzaminem i moimi obawami przed chemią, którą lubi, a której bardzo mało mieli w szkole przez wieczną nieobecność nauczyciela, załatwiliśmy korepetycje z nastawieniem na przygotowanie do testów egzaminacyjnych. Chodziła od lutego do kwietnia, 1,5 godziny w sobotę, w sumie 8 spotkań, do studentki kierunku, który sama w przyszłości chce studiować. Zdała egzamin z chemii na 100%, więc warto było, podniosła umiejętności i pewność siebie. Do tego miała na koniec roku 6, więc punkty też jej doszły do liceum. Nie jestem zwolenniczką korepetycji na dłuższą metę, ale czasami trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata_m
Ja swoją parkę wysłałam na kurs angielskiego do Berlitz :) Syn ma 6 lat, a córka rok starsza więc są razem w grupie, przynajmniej nie musiały się aż tak stresować nowym otoczeniem. Na zajęciach mają różne gry i zabawy, śpiewają piosenki, myślę, że taka edukacja przez zabawę bardzo dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Rozmawiałam z kolezanka z miasta obok i u niej wszystkie nauczycielki dają korepetycje w swoim domu i maja obłożenie. To chyba zależy gdzie się mieszka. W małych miasteczkach i na wsi dzieci przychodzą do nauczycieli a w dużych szuka się studentów dojezdzajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich mam: jesli mozecie sobie pozwolic na korki to koniecznie korki z angielskiego i koniecznie jak najwczesniej nawet jak dziecko zle nie jest. Sama niedawno skonczylam edukacje i angielski w szkole to generalnie masakra. Dziecko im mlodsze tym lepiej lapie jezyki, jeszcze przed podstawowka to w moment. Sa badania naukowe na ten temat. Nawet jak dziecko nie ma zlych ocen to naprawde warto zainwestowac w takie zajecia jesli jest mozliwosc. Ja na pewno posle dziecko jak najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_wiesiaiani
Witam Zależy mi na tym, aby moje bliźniaki potrafiły dobrze porozumiewać się w języku angielskim. Szkoła do ktorej chodzą uczy podstaw, gramatyki, ale dzieciaki nadal mają problemy z tym, aby rozmawiać po angielsku i rozumieć ze słuchu. Pomyślałam o korepetycjach, może ktoś wie jakie ceny za korepetycje z języka angielskiego są w https://edun.pl/ ? Co do miejsca, to najlepiej Warszawa Targówek, szukam korepetycji w małych grupach - są tańsze jak te indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn teraz bedzie 5 klasa ma kotku z angielskiego. Place 40 zl raz w tyg korepetytor przychodzi do nas. Nie student ale gosciu w srednim wieku. Moldy bardzo sie podciagnal w angielskim odkad ma korepetycje. A gosciu jest tak obeznany ze udziela jeszcze lekcji z chemi matmy fizyki wiec sporadycznie starsza corka tez bierze lekcje jak potrzebuje z danego dzialu. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Bienias
Witam Jestem uczennicą drugiej klasy LO o profilu matematyczno-angielskim. Mogę prowadzić korepetycje z matematyki i języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej.Jestem osobą otwartą, sumienną oraz cierpliwą. Pracuję na swoich materiałach lub na podstawie podręcznika ucznia. Zajęcia mogą odbywać się w godzinach popołudniowych( od godziny 16.00) oraz w weekendy. Pomogę przygotować się do egzaminu ośmioklasisty. Wytłumaczę bieżący materiał. Przygotuję do kartkówek oraz sprawdzianów. Oferuję też pomoc w zadaniach domowych. Zajęcia z języka angielskiego opierają się w większości na konwersacji z uczniem. Korepetycje odbywały by się u mnie. (Targówek) Stawka to 35 zł za godzinę zegarową. Mój nr tel 692 234 242 Zapraszam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje nie chodzi, bo nie urodziłam debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje nie chodzi bo nie dostaję 500+ i nie stać mnie, trudno, będzie kopał doły dla wrednych pieprzonych katolickich pisowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem nauczycielem i udzielam korepetycji z angielskiego i polecam zarówno nauczycielom, jak i uczniom szukać się wzajemnie poprzez angielskiprywtnie.pl https://angielskiprywatnie.pl/ to jest pewne i bezpieczne miejsce do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo

Ja również używam angielskiprywatnie - ratunek dla pensji anglistów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literacko

angielski prywatnie jest swietny - bardzo polecam! mozna naprawde dobrze dorobic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko jest w przedszkolu, więc póki co nie ma takiej potrzeby, a potem, jeśli będzie problem z nauką, tyle ile będę mogła zrobię z dzieckiem sama, ewentualnie zajęcia wyrównawcze w szkole. Korepetycje to ewentualnie w szkole średniej przed maturą, nie wcześniej. Sama chodziłam w ostatnim roku LO na angielski i tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×