Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupował ktoś z was antywirusa norton?

Polecane posty

Gość gość

Hej, 9 lipca zalogowałam się na stronę Norton, żeby wykupić sobie odnowienie antywirusa. Zrobiłam wszystko jak kazano, wybrałam subskrypcje, zapłaciłam przelew i... od tamtej pory cisza. Cały czas pokazują mi, że oczekują płatności, a ja zrobiłam ją prawie dwa tygodnie temu. Nie dostałam żadnego potwierdzenia na e-mail ani nic takiego i szczerze zaczynam się niepokoić. Mieliście kiedyś taka sytuacje? Zaczynam się nawet bać, że pomyliłam numer konta bankowego w przelewie, ale sprawdzałam go jeszcze bardzo dokładnie... Zaczynam się stresować, że coś poszło nie tak i albo zaczną mnie ścigać, albo obciąża dodatkowymi kosztami, np za nie zrobienie przelewu. Pierwszy raz mam taka sytuacje i nie wiem co zrobić. Mógłby mi ktoś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do nich.. ja mam eseta i oddzial mają w polsce i gadam z nimi na fb jak cos nie dziala. http://panelariadna.pl/register?ref=987665004 Wypelnianie ankiet i za to zbiera sie punkty i wymienia na masę nagród podzielonych kategoriami. Ankiety przychodzą na e mail str darmowa .wymienilem na kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×