Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolny czas na pauzie

Polecane posty

Gość gość

Kto pogada i umili wolny czas kierowcy na weekendowej pauzie stivvor@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za darmo? z a towarzystwo sie płaci. jak tak dobrze zarabiasz, to wez w opieke kochanke z dziecmi i z nia pisz w wolnym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie taka kochanke znaalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
ciekawi mnie, czy można się zabrać na taką 2- 3 dniową wycieczkę taką dużą ciężarówką? Wolno zabierać kogoś, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsdffkjlj
mozna ale powiem ci ze ci kierowcy wcale sie nie myja bo nie maja gdzie taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:17 ze tobie szkoda 10zl za prysznic dac to brudasie nie wsxystkim!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ty weźmiesz prysznic za 10zł w trasie? na myjni samoobsługowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
tak tylko hipotetycznie pytam, zaciekawiona jak to jest w takiej ciężarówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie jest to pewien problem,ale dla chcącego nie ma nic trudnego Na co drugiej,trzeciej pompie masz prysznic,a przy 8-ce nawet na parkingach W lecie wożę prysznic na ścianie za koniem,w ostateczności mam chusteczki i ręczniki nawilżane,w końcu jeżdżę sam ze sobą a nie lubię gdy mi coś śmierd******abinie. Życie w kabinie (jak ktoś lubi) może być fajne,ale mi np. często doskwiera brak towarzystwa,nie ma do kogo się odezwać i człowiek z czasem "dziczeje". Tak,można kogoś zabrać,często widuję panie na siedzeniach dla pasażera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*śmier//dzi //w// kabinie jest aż tak wulgarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
a czy to jest tak, że musicie jechać z punktu A do B bez możliwości np zjazdu do jakiegoś fajnego miasteczka? Jak to się ma do, oglądałam: ciężarówką przez stany? Jak długo jedziecie tak non-stop, to znaczy jak wygląda taki dzień z życia kierowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy przejazdów są zawyczaj tak ustawione (załadunek-terminowy rozłądunek),że zwyczajnie nie ma czasu żeby zjechać z trasy i obejrzeć coś ciekawego,ale w czasie pauzy weekendowej gdy stoi się min.45 godzin można pozwiedzać okolicę Dzień standardowy wygląda tak: 4,5 godz. jazdy 45min. pauza 4,5 godz. jazdy 11(9) godz. pauzy Po tym czasie zazwyczaj nie ma się ochoty na nic więcej jak przygotowanie posiłku,mycie i do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
to nie tak różowo, jak telewizji. Buziaczki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jeździsz? Scanią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak żle Pozdrawiam i dziękuję za "buziaczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,DAF-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w kraju, czy na międzynarodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
jeszcze jedno, przepraszam za pytania, a czy w ciężarówkach, to łóżko jest za fotelami, czy jak to wygląda, coś się rozkłada? Ile osób pomieści taka kabina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na międzynarodówce W moim dafku mam kanapę za siedzeniami(najszerszą w swojej klasie) i rozkładane łóżko na pięterku,w sumie trzy osoby mogą spokojnie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
to przynajmniej masz wygodnie. Masz możliwość pozwiedzania czegokolwiek na tych trasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak,teraz przeszedłem na inny system pracy i raczej rzadko,ale kiedyś kilka pięknych miast widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
dziękuję za naukę o dużych autach i prac, dobrego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę- Można miło porozmawiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod koniec lat 90-tych zabrałam się tirem do Włoch fajna kilku dniowa wycieczka. Ja dojechałam za darmo, kierowca też był zadowolony. Wtedy w Polce, to pryszniców na stacjach nie widziałam, pamiętam za to w miarę dobre warunki w Austrii i Włoszech. Wspomnienie fajne, wracała niestety autobusem i to byłą nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
uprościłeś, to nie chodzi o kasę, czy darmowy przejazd, to skomplikowane, trudno wytłumaczalne, częściowo fantazje, ale nie to co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozornie uprościłem ale w takich relacjach zawsze jest jak nie wprost to w podświadomości (czyli podtekście) zmysłowość i seks. Dlatego każda dziewczyna, która pojedzie w taką trasę z tirowcem będzie miała etykietkę d****** Bo z tirowcami nie jeżdżą dziewice (chyba, że to córki tirowców, które zabierają na wycieczką albo żony - to też się zdarza i akurat nie budzi wątpliwości). Bierzesz dziewczynę - tak nawet nie planując tego ale ona śpi z tobą w małej przestrzeni, przebiera się, zaczniesz ją przytulać, potem pieścić a następnie kochać się z nią . Tak to sobie wyobrażam. Może to być głębsza relacja niż pure sex. Ok, ludzie uwierzą w to tylko jeśli po powrocie zostaniecie parą. Bo jak nie to będzie po prostu taka seksualna wycieczka. To może faktycznie aby nie mydlić sobie czy dziewczynie oczu wziąć jakąś fajną prostytutkę na wakacje (niektóre są całkiem fajnymi dziewczynami) fundując jej test na hiv i antykoncepcję? Można też być czułym, miłym ale jak dojdzie do seksu to nie będzie wyrzutów sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark itd. jesteś nienormalny Nie znasz życia,albo świata,albo świata kierowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankasłońca
nie powiedziałam, nic o abstynencji, ale pomiędzy realizacją fantazji, a byciem tirówką, to jednak jakaś różnica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×