Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy jestem splugawiona

Wiem że to obrzydliwe i dlatego sobą gardzę

Polecane posty

Gość Czy jestem splugawiona

Najpierw uzależniłam się od masturbacji. Robiłam to palcami ale którego razu gdu byłam sama w domu (prawie sama) wszedł pies przez niedomknięte drzwi. Byłam już w takim stadium, że musiałam dokończyć na jego oczach. Potem zdałam sobie sprawę, że jego patrzenie tylko wzmaga podniecenie. Głupi pies, nie rozumie co się dzieje, nikomu nic nigdy nie powie... Czułam się bezpieczna przy nim i dodatkowo podniecona jego obecnością. Któregoś razu podczas odrabiania lekcji wszedł pod stół i polizał mi stopę. Wtedy przyszła mi myśl, że w zasadzie czemu by nie pozwolić mu lizać między nogami. Oczywiście nie teraz, gdy są inni domownicy. Ale gdybyśmy tak zostali sami i nikt by nie widział... Pomysł dziwny, chyba nienormalny ale i silnie ekacytujący. Jak umyśliłam, tak zrobiłam. Dziś ma straszliwego kaca moralnego. Czuję się jakaś splugawiona choć nie doszło do niczego więcej prócz lizania. Oczywiście tylko on mi lizał. Ja jemu nigdy, tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci lizal tylko to nic takiego. Jakby kawal miecha lizal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wskocz na omegle albo chatalternative i pobawisz sie kilkarazy dziennie z chlopakami mordeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem splugawiona
Naprawdę myślisz, że to nic takiego i że nie warto się dręczyć czy tylko tak piszesz dla pocieszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne. Dobrze o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem splugawiona
Wiem. Dlatego tak mnie to dołuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bylo ci przyjemnie mialas orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem splugawiona
Miałam orgazm. Doszłam szybciej niż palcami ale nie minęło 5 min. jak złapałam doła który trzyma mnie do tej pory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram ciebie zabawiajac sie z psem-ereotycznie.! Przyjemnosc faina codo-orgazm-nie wpadniez w ciaze,mozesz odbywac pelne-stosunki nikt nieoplotkuje ciebie.Ja zaczelam odbywac stosunki ze swoim psem bedac mloda dziewczyna zawsze bylam zrelaksowana-wesola itd.Dzis jestem mezatka mam dzieci(dwoie) nadal mam psa i nadal miewam z nim sex oczym maz wie przezco bardziej kochamy sie.Poisze pogadam z kobietami lubiacymi-pieski.! Jadwiga tel:603,072,779.panowie-oszusici dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłbym sobie wyrzutów ale nie unikałbym powtarzania tego .... i tyle. Masturbuj się dalej bo to zdrowe ale bez udziału zwierząt. Za to jeśli jesteś dorosła i możesz a potrzebujesz silnych doznań możesz kupić sobie masażery typu magic wand albo eroscilator co powinno ci dać wystarczające doznania chyba nawet lepsze niż lizanie psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy jestem splugawiona
Nie, on nie gryzie. To łagodny pies. Bardziej się bałam, że mnie czymś zarazi. Przecież on liże co popadnie, w domu kapcie, na dworze jakieś stare kości i inne świństwa. Narządy płciowe są bardzo podatne na infekcje jednak ta obawa przyszła mi do głowy już po szczytowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77777ii
Nie ty pierwsza i nie ostania. Idę o zakład że to pierwszy Ale nie ostani raz z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żadna nowość. Kiedyś czytałem wypowiedź znanego seksuologa na temat sposobów masturbacji u kobiet. Jako jeden ze sposobów wymienił lizanie sromu przez psa. Tą metodę najczęściej wybierały tzw. stare panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna pies? W necie stado facetów ochotników lizało by ci. Pewnie provo. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałbym robić minety po psie a fuj fuj fujj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Stary zboczeniec spisuje tu swoje fantazje i zjeżdża na ręcznym pod wasze odpowiedzi. Nie dajcie się sprowokować, niech zboczeniec nie dostanie ostatnich impulsów i zrujnuje swój orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam niesmaczne wrażenie, że to jednak prawda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie stary facet ale faktycznie może to być bardzo młoda nastolatka bo niestety takie bardzo młode nastolatki (13-15 lat), które mają takie pieski czasami potrafią się skusić na taką zoofilną relację. Moim zdaniem to jest niebezpieczne i powinny raczej z tego zrezygnować, chociaż większość z nich pewnie zrezygnuje w momencie jak rozpoczną relacje erotyczne z mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
> Jak umyśliłam, tak zrobiłam. Ewidentnie stary zboczuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to młoda dziewczynka to powinna wiedzieć, że masturbacja i to nawet częsta to nic takiego i jest ok, natomiast zaspokajanie się przy pomocy psa czyli zoofilia podobnie jak pedofilia jest w naszej kulturze i także systemie prawnym nie do zaakceptowania i powinna z tego zrezygnować. W takich kwestiach trzeba dawać jasne komunikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowokator, daj już spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr . Bylo minelo . Stalo sie . Wybacz sobie sama . Jestes normalna i wracaj do siebie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko zoo filja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2018.07.23 Powiem ze tobie lizal-pies nic zdroznego(robia to tysiace dziewczyn,mezatki tez).Powinnas miec z nim sex,zaden facet nie jest wstanie doprowadzic do wspanialego-orgazmu.Nie wpadnisz w ciaze sex bez stresu,nikt nie oczerni nie obgada ze puszczalska itd.!.PozaytmJa od mlodych lat miewalam sex z pieskiem niezaloje tego co uzylam!.popisze z innymi kobietami tel:603,072,779,Jagutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×