Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawil mnie w ciazy

Polecane posty

Gość gość

lata temu poznałam super faceta, był 7 lat po rozwodzie. Nie mogli się z żoną dogadac i ona go zostawila. Mieli córkę, żona w tym samym miescie i ta ich córka to sama nieraz przyjeżdżala w tygodniu tramwajem lub rowerem, mieli niesamowity kontakt. Ja z nim po roku zamieszkalam i widzialam, że jest super ojcem wiec zaszlam w ciążę- a on, gdy byłam w 4 miesiacu, pojechał do córki na urodziny bo jego ex żona miala domek letniskowy nad jeziorem blisko miasta i on pojechał, beze mnie bo już byłam zapriszona do mamy na urodziny. Nie chciał jechać ze mną, tylko pojechał do córki na urodziny, czaicie? Sam, a ja w ciąży. Pojechalam do mamy a to dosc daleko i zostalam tam na noc, caly czas slyszalam przytyki że moj facet wybrał byłą i nie przyjechał... Wiem, że mąż nie mógł tam zostać na noc bo nie bralam jego psa do mamy, on też go nie brał a ma swira na punkcie tego kundla to na bank wrócił na noc. Wróciłam od mamy i troche mnie poniosło, zrobil mi swonstwo i do tego ye ciążowe hormony, spakowalam się i wyprowadziłam do brata. Wiedział, gdzie mnie szukac, przyszedł raz i dał mi 2000zl bo wiedział że jestem bez grosza, zobowiazywal się do pokrywania kosztow wizyt- i nic poza tym. Czekalam na jakis ruch z jego strony, brat i jego żona mieli już dość mojej obecności... Tydzień przed porodem pojechałam do niego porozmawiać, mialam klucze. Powiedział mi, że czuje się jak ostatni śmieć, że zostawia mnie w ciąży i że będzie dbał o naszego syna najlepiej, jak umie- ale przez tych 5 miesięcy przemyślał wszystko i stwierdził, że kocha swoją byłą żonę; że zawsze ją kochał, że kochał ją od pierwszego wejrzenia, była jego pierwszą kobietą i rozwiedli się, bo byli szczeniakami... Wiecie, jak to boli? Miał w zyciu tylko ją i mnie i wybrał ją. %0AWrócili do siebie z żoną i chciał ponownie prosić ją o rękę. Raptem 5 miesiecy po naszym zerwaniu. %0AOdnowili przysięgę małżeńską i są tak cholernie szczesliwi, jego rodzina traktuje ją lepiej ode mnie; ja zawsze jestem " ta druga", nie zaprosili mnie na urodziny jego córki- a przecież wychowuję jej brata...%0ASyn ma rok i on chce być dobrym ojcem, na razie dał mi swoje mieszkanie a sam poszedł do żony, chce przychodzić do syna i zabierać go na weekendy- a syn ma dopiero rok, ja zresztą kp... Wiem, że kiedyś on może wystąpić do sądu i wtedy jestem przegrana bo w koncu będzie musiał mieć kontakt z synem- ale nie mogę, nie potrafię nawet myśleć o tym, że mój syn będzie przez tą babę dotykany. Nienawidzę jej, nienawidzę do szpiku kosci bo gdyby nie ona to moj syn miałby ojca a ja męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, za cienka byłaś, za głupia, patolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up posmiejmy sie z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ta kobieta Ci zrobiła? To facet sie z taba zwiazal, zrobil Ci dziecko i odszedł! To byly jego decyzje on Cie skrzywdzil. Mimo wszystko wspolczuje, musi Ci byc bardzo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 Zrobila mi wiele. Wiedziala, że jestesmy razem i że mamy dziecko w drodze to go zaprosiła na urodziny corki wiedząc, że mamy jechac do mojej mamy. Do tego ta ich córka non stop u nas siedziała, co 2-3 dni na herbatę wpadała bo " chciała się z tatą zobaczyć", ex ją zabierał na wszystkie wyjazdy i wiecznie zero prywatnosci. Dlaczego wepchala się między nas? Jak się poklocilismy z bylym o te urodziny i się wyprowadzilam to wiem, że do niej pojechał pogadać i oboje wyznali sobie miłość. Przecież wiedziała, że jestem w ciąży... Powinna to uszanowac... Moje dziecko teraz nie ma ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jego żona. Nieważne, że się rozwiedli lata temu. Fajnie, że facet się tobą opiekuje, oddał ci mieszkanie i chce uczestniczyc w życiu dziecka. Naprawdę, doceń co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie masz teraz ojca dla dziecka to mu poszukaj ojca. Daj sobie z nimi spokoj, zajmij sie soba i malym. Zadbaj o wyglad i samopoczucie, a znajdziesz kogos. Njech cie nie niszcza zle emocje. Trudno, facet wybral. Nie twoja wina. Moze byc ok, ale musisz sie wziac w garsc. A na niego juz nie licz. Masz maluszka , staraj sie dla niego i dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś bez winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:35 A co z kontaktami z synem? Niechetnie się na to zgadzam, on nalega. Chciałabym wyjechać, ale jestem uziemiona bo mam tylko kosiniakowe i 500 plus, mieszkanie jest prawnie jego wuec nawet go sprzedać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam też o wyjeździe za granicę ale boje się, że bez jego podpisu nie dostanę paszportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci dziw...ek często nie mają ojców. Co w tym dziw..nego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo - ta sama skopiowana historia jakis czas temu pojawila sie na innym forum. Nie kramic trola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko zrobiłaś sobie bachora boonbyl dobrym tatą? A on miał ochotę na kolejne dziecko? Z pewnością miałaś to gdzieś bo ty chcesz. Druga sprawa jako dobry ojciec pojechał na urodziny dziecka, pretensje że nie pojechał z walnięta babą dojej mamuśki, przecież mamuśka najważniejsza, dobrze że cię zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdanie "nie chciał jechać ze mną, bo Wolał pojechać na urodziny córki, Czacie?" Tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, ze to prowo dla ameb umysłowych, bo to widac od pierwszego zdania akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie musi być prowokacja, niektóre tak mają że uważają się za pępek świata, a że pępek przede wszystkim widzi swoją matkę a nie partnera to z automatu masz robić to co chce jej matka(bo się obrazi) i to co ona chce, innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

jesteś głupia i egocentryczna - wiedziałaś gdzie dupe pchasz wiec czemu teraz skamlesz jak pies?! dziecka mi jedynie szkoda bo ono niczemu niewinne,ale to do Ciebie powinno w przyszłości mieć największy żal bo związałaś się z pełną świadomością z facetem rozwodnikiem,który ma córke. Żałosne są te wszystkie ...ki co myślą,że facet z taką przeszłością będzie poważnie podchodził do kolejnej dupodajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×