Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On nie może zdecydować czy być ze mną czy nie.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam problem z facetem. Piloznaliśmy się przez internet. On pierwszy do mnie napisał. I tak to się zaczęlo. Po paru dniach spotkaliśmy się i było tak normalnie. Całą nic przegadaliśmy. Rano na pożegnanie pocałował mnie i się porobiło gorąco. Potem cały czas pisał, dzwonił i parę spotkań mamy za sobą. Powiedział, że koch i życia nie widzi beze mnie. Ja również to samo poczułam. Problem pojawił się jak jego dzieci dowiedziały się o mnie. Nie chcą, by był ze mną tylko wrócił do byłej żony, czyli ich mamy. Tylko, że on już tak daleko się posunął z uczuciami i planami na przyszlość.... I od miesiąca cisza... Niewiem co myśleć? Czy odezwie się do mnie czy do byłej wrócił?? Dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty??!!! Nie umisz sobie powróżyć z podpaski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co podpaska ma do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaznaczam obydwoje jesteśmy po rozwodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra. Wygrałaś. Wróż z papieru toaletowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie pytam. Co Ty facet jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedz się konkretnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha to duze slowo i na wyrost.Ale ze sie spotkaliscie kilka razy to cos znaczy. Pewnie stara go szantarzuje. Ty albo dzieci a sama ***** sie w wolnym czasie z kazdym slepym ktory ma ochote. Moze to brzmi wulgarnie, ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się mylisz. Czekam i jestem wierna. Kocham go i nie w głowie mi inni faceci. Myślę, że warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już stara i z niejednego chleba piec jadłam i powiem Ci jedno. Kobiecie nie jest potrzebny facet, który się waha czy być z nią. Taki co to dzieci pyta co ma robić. Byla żona najwidoczniej nie wywietrzała mu z głowy skoro bierze pod uwagę powrót, a bierze jeśli się do Ciebie nie odzywa. Z Twoimi uczuciami się nie liczy, w nosie ma co sobie teraz myślisz, co czujesz. Naprawdę nie zasługujesz na nic innego? Jesteś może zakochana, zauroczona, ale do miłości jeszcze daleko. Nie bądx desperatką. A gdyby nawet to jak wyobrażasz sobie Twoje stosunki z jego dziećmi? Zgodzisz się na to, że będziesz siedzieć sama w święta, a on z była żona, bo dzieci go poproszą o rodzinne święta? Facet pokazuje, że nie jesteś dla niego najważniejsza. Pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam fajne randki dla osób po 40 rokiem życia na stronie tu http://sextelefonik.pl/single50 zapraszam można naprawdę kulturalnie porozmawiać na wysokim poziomie jak ktoś chce mnie poznać i pogadać dzsiaj niech wyszuka mój login "nadia44" czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca cisza...to on już raczej zdecydował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, ale dzwonił. Tylko byłam w pracy i nie mogłam odebrać. I cisza. Ja nie oddzwoniłam jeszcze do niego i niewiem czy wogóle dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosyjscy (czyli najmądrzejsi) naukowcy dowodzą że rozwódka to najgorszy sort menela sexualnego. Ktoś by chciał coś takiego? W domu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×