Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka odzywka do wlosow bez splukiwania

Polecane posty

Gość gość

Hej, szukam dobrej odzywki do wlosow. Zalezy mi na nawilzeniu, wygladzeniu, ogolnie takim ujarzmieniu, bo ciezko mi sie je rozczesuje. I chcialabym, zeby to najlepiej byla odzywka, ktorej nie trzeba splukiwac ;) Co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tej pory stosowałaś? szukasz czegoś z drogerii czy np. coś bardziej profesjonalnego? (słyszałam, że kosmetyki fryzjerskie mają dobrą jakość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkawatku
Hmm, uzywalam jakies garniery, elseve'y itd., troche olejkow, ale jakos moje wlosy sie nie polubily z nimi:D dobre pytanie, nie zastanawialam sie nad tym jakie dokladnie maja to byc kosmetyki. ale skoro te drogeryjne mi nie pomagaja to moze cos bardziej pro by sie u mnie sprawdzilo w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fitomed różowa numer jeden i Ziaja nawilżająca z kiełkami pszenicy, tyle że moje włosy akurat oleje lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu bez splukiwania? zeby rozczesywac latwo wlosy wystarczy dobra odzywka na mokro i juz... te bez splukiwania maja zazwyczaj slaby sklad i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy29
Zerknij na inoar. Ostatnio wprowadzili do sprzedaży dobrą odżywkę bez spłukiwania Cicatri Fios. Jest lekka, nie obciąża włosów (nakładam ją na lekko wilgotne), a u mnie błyskawicznie dała efekty. Bez problemu mi się je po niej rozczesuje i układa. Na jakieś wakacyjne wypady jest w sam raz, bo tubka ma 50 ml, nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola20111
Dzięki, te male opakowanie to tez dobra opcja, zeby po prostu przetestowac kosmetyk :D czytam sklad i wyglada zachecajaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdotka92
Nie wiedziałam, że inoar ma nowości w swojej ofercie :) Jak na razie, jako blondynka, używam ich serii Absolut Speed Blond. Dzięki temu mam ładny, chłodny kolorek na głowie, bez brzydkich żóltych odcieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Olejki do wcierania ale dobrze dobrane do struktury włosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcytrynn91
ja to ogolnie jestem zwolenniczka raczej profesjonalnych produktow, czy to do twarzy, czy do wlosow... takie kosmetyki maja lepsza jakosci i jesli sa wykorzystywane nawet przez profesjonalistow w salonach kosmetycznych/fryzjerskich to chyba znaczy, ze musza dawac fajne rezulaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćcytrynn91 dziś Gie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podi291
A polecacie jakieś zabiegi dla zniszczonych włosów? Używam profesjonalnych kosmetyków, ale chciałabym mieć efekt wow na głowie :D chyba takie cuda to tylko w salonie fryzjerskim można uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiLkaaaw
Mi pomogło keratynowe prostowanie.Nie wiem w jakim stanie masz włosy czy je farbowalas/rozjasnialas itd. wiec ciezko mi ocenic co u ciebie zadziala. U mnie keratyna ujarzmila wlosy, nie pusza sie,sa miekkie i super gladkie :) a keratynę fryzjerka miala od inoaru- polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×