Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet ktory mial 11 kobiet bedzie wierniejszy niz prawiczek?

Polecane posty

Gość gość

ten drugi bedzie chcial zobaczyc jak bylo z inna? Spotykam sie z 2 facetami jeden powiedzial ze mial 11 kobiet a ten drugi jest prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten prawiczek jest fajniejszy bardziej mnie kreci jest przebojowy, ale wlasnie boje sie ...nie mial okazji zamoczyc i bedzie mnie zdradzal, ten co mial 11 kobiet jest taki sredni troche za spokojny, ale pewniejszy ze nie zdradzi, a to bylby cios dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma reguly. zalezy jaki bedzie charakter waszej relacji, jaki on ma charakter, i w ogole jak bedzie sie wam ukladac. Ludzie nie zdradzaja z powodu ilosci wczesniejszych partnerow, tylko raczej innych okolicznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe nie sadze ze ten co miał 11 partnerek Nie zdradzi. Prawie każdy facet prędzej czy później zdradzi jak będzie miał okazję, wiec lepiej zastanow się z którym Ci lepiej po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doswiadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś któremus facetowi powiedziała, że miałaś 11 partnerów to na forum byłby lament jaka to nie k**wa z Ciebie. Nie przyzwyczajajmy ich do tego, że mają bab jak mrówek a na końcu i tak ich czeka cudowna, wierna kobieta. Niech sami zaczną się szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten doświadczony łatwiej oceni, czy naprawdę mu z Tobą dobrze i czy jak będzie okazja, to czy z niej skorzysta. Prawiczek to na 99% skorzysta, to tylko faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko...jeżeli wybierzesz tego z 11stoma laskami na koncie wcześniej idź z nim na badania na choróbska weneryczne (szczególnie HPV to zmora dzisiejszych czasów)...nie ma co ryzykować zdrowia bo facetowi chciało się puszczać w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły. Każdy jest inny. Można mieć na koncie dziesiątki partnerów i być ogarnietym albo być k***iskien bądź nie mieć nikogo a później szaleć jak p***b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.12 dokładnie, niech się przebada bo inaczej możesz gorzko żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Zarówno jeden jak i drugi to wielka niepewna : ) pierwszy juz miał okazje sie sprawdzić i raczej sie nie powiodło a drugi jej nie miał... moze być różnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ke popiertolone myslenie. To juz prawiczek jest taki zly, ze w koncu powiecie, ze a czem by nie wpadl na pomysl chodzenia do dziwek albo zeby jemu placily kobiety za seks? Wszystko co zwiazane zle z kobietami od razu przypisujecie prawikom. Co za debilki. Jestescie nienormalne. To tak, jakbym mial myslec, ze dziewice na pewno beda puszczalskie. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mialbym cos dodac stwierdzam, ze to prawiczek nie zdradzi, a ten doswiadczony i bedzie to dla niego pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Moze tak moze nie, ten ktory miał jedenaście kobiet tez kiedyś był prawiczkiem I na jednej nie poprzestał : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten temat jest bez sensu, to jak pytac kogos czy zlamie kiedys reke czy nie, po czym poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dokładnie, nie da sie tego przewidzieć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam faceta kiedyś prawniczka. Ja dziewicą nie byłam a dla niego byłam jego pierwsza i póki co ostatnia. Trzy lata związku zaręczyny mieszkamy razem i nie było żadnej zrady ani nie zanosi się na nią jestem tego prawie pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 O to mi sie podoba. Wreszcie ktos za prawiczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie prawiczek to idealny kandydat na męża w ogóle nie zdradzają w przeciwieństwie do nieprawiczków którzy mieli wiele kobiet w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczki nie zdradzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Wam, bo jestem nim. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego co miał 11 bym nawet kijem nie tknela, i taki na pewno prędzej czy później zdradzi. Taki facet lubi różnorodność i łatwo mu przychodzi podrywanie kobiet, on ma to już we krwi. Tak więc po pierwszej fazie zauroczenia, pójdzie w tango. Pójdzie ale żonę będzie chciał mieć stałą, dla przedłużenia swoich genów i żeby wychowywała dzieci, prala i gotowała, a kochanki do eksperymentów na boku. Oj nie chciałabym być taką żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.48 Wiesz że nie Ty jedna nie chciałabyś być w takim związku a większość kobiet w nim jest i nawet o tym nie wiedzą bo wystarczy przynieść jakiś prezent i poqiedzieć kilka czułych słówek. To jest cała prostota kobiet;) Pozdrawiam wszystkie Panie i każdą z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Są i takie które wiedzą i zdradę wybacza, żeby tylko chłopa mieć. No ja bym tak nie potrafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 Wybaczą to mało powiedziane, akceptują to. Zazwyczaj kobiety o niskiej samoocenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogę? czy my się kiedyś spotkaliśmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslenie baby- " jak facet zdradza to z ciekawosci" "jak znajdzie ideal to przestanie". Myslenie faceta. O jaka fajna laska chetnie bym ja przelecial" Ale nie zrobie tego bo; Mam laske i chce byc wierny;/ Nie mam szans u takiej laski;/ Ma faceta ktory jest silniejszy;/ Jestem nieatrakcyjny wiec nawet nie probuje;/ A teraz zadaj sobie pytanie ile powodow do wiernosci popcha prawiczka a ile takiego ktory za duzo zachamowan nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×