Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Temat seksuu

Polecane posty

Gość gość

Nie uprawiam seksu z mężem od jakiś 3 miesięcy ( jakos tak wyszlo ze po prostu nam sie nie chcialo )i ten dziś powiedział że wspomniał o tym swojemu kumplowi ( który swoją kobietę zdradza) jakoś się wkurzyłam bo to nasza prywatna sprawa a ten rozgaduje po kolegach czy ja przesadzam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T A K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie tak, te 3 miesiące to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. On powiedział to koledze z pracy który zdradza swoją kobietę. Co ja mam sobie myśleć? Może liczył na jakąś poradę która baba jest w pracy chętna skoro on w domu nie ma ? Najgorsze jest to że ja z urlopu wracam do tej pracy bo pracujemy w tym samym miejscu.moim zdaniem to prywatna sprawa a martwi mnie to że zwierzyl się osobie która w swoim związku jest niewierna. Nie ma seksu u nas bo albo jedno zmęczone albo ciągle coś pierwszy raz taka długa przerwa mi to nie pasuje próbuje jakoś temat w domu ciągnąć ale odechciewa mi się jak mu facet nagle mówi no to chodź ściąga spodnie i liczy na to że ja się wypne od razu z przyjemnością. On nie potrafi mnie nakręcić zero gry wstępnej zero flirtu niczego. Chcesz to chodź i wymach*je mi przed twarza.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuwa, co za buc! Musisz koniecznie z tym coś zrobić. Nie dość że rozgaduje to jeszcze zero inicjatywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×