Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lilstasy

Praca w czasie nauki.

Polecane posty

Gość Lilstasy

Hej, mam 16 lat i w wieku 18 lat chciałabym już pracować by mieć na swoje ,, zachcianki " i odciążyć trochę Mamę. Idę teraz do liceum humanistycznego, później mam zamiar uderzać na filologie germańską lub lingwistykę. Umiem język niemiecki i w stopniu komunikatywnym angielski ( nie do końca ogarniam gramatykę ) Z nauką nie mam problemu, nawet po nocach. Zazwyczaj osiągam wysokie wyniki w nauce. Pracuje sezonowo za granicą w wakacje. Interesuje mnie typowo praca w domu na czas Liceum, na studiach się zobaczy na jakie pójdę i się dostosuje ( czy na zaoczne czy dzienne ). Umiem posługiwać się Excelem, Wordem, Power Pointem itp. ( jak chyba większość osób w moim wieku ) czy jest szansa że jakakolwiek firma/osoba prywatna, będzie chciała zatrudnić osobę będąca jeszcze w Liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochwala w kącie stala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilstasy
Pisałam to wszystko, bo nie orientuje się na rynku pracy i nie wiem co jest potrzebne by ktoś mnie mógł zatrudnić. Nie miało to na celu chwalenia się, a poinformowania z czym startuje. Liczę na odpowiedź ludzi którzy już pracują i wiedzą co na rynku pracy jest wymagane, czy tacy ludzie jak ja pracują, jak tak to gdzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wakacje cie przyjma do mcdonalda, sama tam pracuje od niedawna choć polecić nie mogę ale masz umowe i napewno Cie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilstasy
Na wakacje jadę za granicę do pracy więc nie chce pracować w wakacje. Chciałabym w ciągu roku szkolnego. Więc właśnie stąd pytanie czy przyjmą osobę która uczy się jeszcze w LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnóstwo takich firm, ja pracowałam od 17 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilstasy
Ooo a jak pracowałaś? Jako kto? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×