Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość md10

Powrót do ex dziewczyny. Opinie

Polecane posty

Gość md10

Witam wszystkich, na wstępie chciałbym w skrócie przedstawić moja sytuacje, byłem z kobieta przez 2 lata, zostawiła mnie pod pod pretekstem rutyny itp. ... powodem rozpadku tego było wiele czynników z mojej jak i z jej strony, które sobie wyjaśniliśmy niedawn, I do których przyznałem się bo uważałem ze tak postępuje właściwie . Jakiś czas temu odezwała się do mnie moja ex z zamiarem wyjaśnienia wszystkich nieprawidłowości czy nieporozumień, po dłuższym przemyśleniu postanowiłem ze udam się na spotkanie. Wyjaśniliśmy sobie wszystko w miarę. Na tym spotkaniu podeszłem bez emocji, pokazałem się z lepszej strony, słuchałem dokładnie co ma do powiedzenia. Po spotkaniu uścisk serdeczny i rozeszliśmy się. Za jakieś dwa dni napisała do mnie SMS ze sorry ze zawraca mi głowę ale jej nasze spotkanie podobało się i czy miałbym chęć wyjść na obiad czy drinka, zgodziłem się ... co chyba było błędem. Na spotkaniu zachowywalismy się jakby nigdy te rozstanie nie miało miejsca. Spotkaliśmy sie 2 raz. Zapytalem ja co mam rozumieć przez te spotkania. Odpowiedziała mi ze nigdy nie zrezygnowała ze mnie i chciałaby na nowo odbudować wszystko ale powoli bardzo... po dłuższej rozmowie wynikło to ze ona nie wyklucza ze będzie z kimś się spotykała i nie zabrania mi tez tego co mnie zaszokowało... albo jestem starej daty albo nie rozumiem jej bo skoro ona się deklaruje próbować pozbierać na nowo wszystko a nie wyklucza spotkania z Innymi facetami w sensie randka to albo ja jestem nienormalny albo nie wiem. Bo w moim przekonaniu brzmiało to jak ,, bądź przy mnie wrazie co jak nikogo nie poznam lepsEgo to z braku laku wezmę Ciebie ,, - w skrócie bądź rezerwowym! Poczułem się trochę jak naprawdę. Jednak przez te lata dużo zmieniło się i mam szacunek do siebie oraz wyciągnąłem wnioski. Jednak nie daje mi to spokoju co jej naprawde chodzi po głowie. Nie mam dużego doświadczenia w takich sprawach dlatego prosiłbym o wasza opinie. Dziękuje. Trochę mi głupio ze pisze na forum kobiecym ale chce zobaczyć inny punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem ale mówie ci ona specjalnie ci tak gada o randkach z innymi, tak naprawde krew by ja zalała jakbys sie spotkał z inną a ona sama by tego pewnie nie zrobila zalezy jej na tobie i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już samo to że jej przyszło do głowy spotykanie się z kilkoma facetami świadczy że to ścierwo i padaka. Jeśli lubisz jazde na dwa baty, to wchodź w to. A jak nie lubisz, to... ...Noga. Dopa. Brama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może chodziło o to,ze Noe chciała wyjść na zdesperowana idiotke,która najpierw chce się rozstać a potem chce wrócić.Dlatego te gadki ze rob co chcesz,bądź wolny ale i tak się będziemy spotykać.Ona po prostu chyba chce jasnej deklaracji z twojej strony i sprzeciwu ze macie być tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zamiast na zdesperowaną idiotkę - wyszła na totalną szmatę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość md10
Wszystko dobra się zakończyło, okazało się ze moja ex robiła podchody u wielu facetów i tak samo się kończyło to ... wiadomo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×