Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kot starej panny

Stare panny po 30stce to kaczki dziwaczki

Polecane posty

Gość kot starej panny

albo pasztety albo psychicznie chore, lub 2 w 1, bidulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bidulki to te kury domowe, co znalazły chłopa i dzieci narobiły chociaż wcale nie chciały, ale "co ludzie powiedzą" więc dla świętego spokoju żyją wizją innych a na starość im odbije i polecą na seks turystykę do Egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz to wiemy. /nudaaa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty się hajtalas ze swoim Januszem to wystarczyło , ze baba była w ciąży i facet się żenił teraz spróbuj jakiegoś złapać na dziecko , wokół facetów sam sex i od c***ja łatwych pustaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, bidulki na seks i dziecko już faceta nie złapią i co teraz z nimi będzie? ich jedyna "broń" czyli ich pissda, kompletnie bezużyteczna bo burdeli jak grzybów po deszczu wszędzie i każdy za pare groszy porooha i nie musi z jakąś psychiczną z 1500 zachcianek się użerać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kury domowe? chcesz powiedzieć matki? a niby co złego w tym? karierowiczki niby lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczywiście że nic złego, o ile to była ich wizja i ich decyzja a nie presja społeczeństwa, bo "ach co to będzie jak starą panną zostanę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre kobiety , bezdzietne, singielki lub w luźnych związkach , żadna frajda mieć pierdzace gacie na codzień w domu i brudasa wyjącego o obiadki i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzudra, jestem stara panna mam 33 lata I ostatnio 3 kolesi sie do mnie odzywało I zapraszało na kolejną randkę :D mam wieksze powodzenie odkąd zbrzydłam, wyglądając jak lalka w wieku 20-30 odstraszałam wszystkich facetów bo albo mieli mnie za pustą albo chodziło im tylko o jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek ze mną śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustaki z magistrami
gość wczoraj taaaa.... lepsza frajda łapać syfy od przypadkowych kootasów na mieście, brawo dla panny magister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj taaaa.... lepsza frajda łapać syfy od przypadkowych kootasów na mieście, brawo dla panny magister x a złapanie syfa od stałego partnera jest jakos wyzej notowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem starą panną mam 45 lat i wcale nie widzę w tym nic złego. To że nie założyłam rodziny, nie mam dzieci wcale nie oznacza że jestem bezwartościowa, można przeżyć życie samotnie ale godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:42 Jak zazdrościsz to też pójdź na studia, skończ je i naucz się języka. To prawda, że pustaki bez wykształcenia i zainteresowań szybko się hajtają. Są prości i mają pustkę w głowie, więc nie mają co robić bez baby/chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jak bierzesz debila którego nie zadowalasz i musi roohać inne to czyja to wina? moja? puszczasz faceta za drzwi z pełnymi jajami a potem pretensja że dyma inne i syfy przynosi, hmmm niech pomyśle, babska logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genetycznie bez istnienia
agnieszkabr wczoraj gòwno prawda, dalej sobie tłumacz własny przegryw, po prostu spierdzieliłaś swoje życie w poszukiwaniu księcia bez wad jak pokazują wam babom w TV, lub wziełaś jakiegoś debila i się oparzyłaś raz i się poddałaś, niestety jesteś przegrana genetycznie, twoje geny się tu zatrzymują i giną, historia bez happy endu dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje geny też do śmieci przegrywie kafeteryjny ze stuleja który musi dowartosciowywac się na forum dla psychicznych bab jak sam twierdzi. Zenula w chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup kotom prezenty lepiej zamiast p******ic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś buahahaha, ty durna pipo, ja już się genetycznie rozmnożyłem a ty zginiesz bezpowrotnie, durna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wam stare panny vel singielki obchodzą? swoimi babami się zajmijcie :classic_cool: jeśli macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a nie. Pokolenie karyn i sebow powiększylo się o nową dzesike lub brajana :( po co ja się pytam? Idź się podwiaz bo za dużo już patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź sobie jaja utnij xD to może zmądrzejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka tego coś
2018.08.02 To twoje genetyczne rozmnożenie jest z pewnością tak marnej jakości jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra singielka
wspolczuje naiwnym zonom, ktore myslaly, ze z faceta beda mialy raj, a wyszlo szambo, 99% kobiet po slubie narzeka na swoj los i zmarnowanie zyciu u boku chu/jowego chlopa, bo tylko tacy sa w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starzy kawalerzy to dopiero dziwaki nieporadni zyciowo ofermy zyciowe, bez mamusi przepadliby w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot starej panny
madra singielka dziś co to krwa ma być? To facet ma tym tępym sukom "zapewniać" raj do hooja wafla? Czy to o to wam właśnie chodzi? No to krwa nic dziwnego że tyle "nieudanych" związków, bo tępe suki oczekują raju którego zapewnienie jest NIEMOŻLIWE, dlatego wiecznie mają KRZYWY RYJ, zagadka rozwiązana, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brednie, więcej starych kawalerów mieszka niezależnie niż starych panien na głowie rodziców, bo to kobiety są częścież nieudacznice i ofermy życiowe, facet z reguły da sobie rade i jeszcze często z pasożytem u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa___
Nieważne, czy kobieta po 30stce ma rodzinę, czy jest samotna. Uważam, że wszystko zależy od charakteru danej osoby i zasad jakimi się kieruje w życiu. Są oczywiście kobiety zdesperowane, dziwne, ale są też kobiety szczęśliwe, korzystające z życia (sport, pasje, randki). Nie można generalizować, że wszystkie samotne kobiety po 30stce są takie czy takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×