Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka sobie 123456

Tak mi smutno. Seks

Polecane posty

Gość gość
Kretyn nad kretyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam. Jestem 6 tyg po cc, zostal mi flak na brzuchu i to ja uciekam od faceta bo sie wstydze. Mielismy 1 sex, zamiast sie rozluznic to ja ciagle mysle jak zaslonic cialo ohydne i czy jeszcze jestem dla niego atrakcyjna bo kiedys seksu bylo duzo i dziko, a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestett tak bywa po porodzie. Luzy czuc i juz nigdy nie bedzie tak jak przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj maz znalazl sobie kochane dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu anal. Może się skusi a stamtąd już tylko kroczek do tradycyjnego stosunku. A połykasz czy tylko oral bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz do mnie to ja w ciebie wejdę i w końcu poczujesz się kobietą. szwajcar100@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym swoim malutkim pindolkiem to możesz kotu posmyrać frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, podstawą problemu jest brak komunikacji. Ale nasuwa mi się myśl, że on odbywa stosunki z rożnymi osobami i nie jest pewny co do swojego zdrowia (czy czegos nie złapał). Przez to unika normalnego stosunky z Tobą byś czegoś nie złapała. Myśle, że może tak byc bo jeszcze żartuje o kochance. A po co mu kochanka skoro swym zachowaniem pokazuje, ze normalny seks go nie interesuje (przynajmniej z Tobą). Znam podobny przypadek. Jak chcesz mu dac dobitnie do.zrozumienia, ze chcesz czegos wiecej to kup wibrator i pokaz mu go. Wtedy powiesz, ze skoro on Twoich potrzeb nie potrafi zaspokoic to musisz wziąć sprawe w swoje ręce. Może wtedy pójdzie po rozum do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz takie zachowanie strasznie doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym żarcie jest źdźbło prawdy. Ja bym go sprawdziła. Musisz z nim porozmawiać szczerze jak to na ciebie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brutalny temat i brutalne słowa i i ja tak pociągne bo to chyba odpowiednia forma wypowiedzi - jestem facetem po 40-stce zonaty, dzieciaty i i znam to z autopsji po pierwszym porodzie, pierwszy stosunek nic nie mówiłem ale "ja pier.....e na biwakach po 3 dniach nieustannego bzykanie nie były takie luźne jak po jednym porodzie" - i to prawda róznica jest ogromna ale moja stara jak była jeszcze młoda miała ogromną zajadke na eksperymenty w łóżku i jakoś to robi że jak zechce to robi sie ciasna jak dziewica - i w sumie po wielu latach wspulnego bzykania dochodze do wniosku że to ona czasami mnie bzyka, nie ja ją - bo jak jest na górze i jest taka ciasna to Ona kontroluje sytuacje i to kiedy mnie doprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie 123456
Dziekuje za odpowiedzi. Dla mnie to nie do pojecia aby tak wygladal seks malzonkow. Moze on boi sie kolejnej ciazy czy co. Wiem napewno ze nie ponize sie i nie bede go namawiac na stosunek ze mna. Ostatnio tez zauwazylam ze prawi mi uwagi co do mojego wygladu, ze jestem za chuda itp! Nawet nie pamietam kiedy jakis komplement mi powiedzial. Coraz bardziej czuje ze tworzy sie przepasc miedzy nami. Na sama mysl o naszym pozyciu łzy w oczach mi staja jak jeszcze slysze w pracy jak to kolezanek mezowie wiecznie chca seksu a moj ma moje cialo w powazaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie 123456
Do gosc 7:49 ale Ty nie wycedziles prosto z mostu zonie ze nic nie czujesz jak moj i chwala Tobie bo nawet nie wiesz jak takie cos boli i jak kobieta ktora urodzila dziecko a porod byl baaardzo ciezki moze sie poczuc nic niewarta. Wiadomo ze nie bedzie jak przed porodem ale trzeba zachowac sie jak facet i kobiety ktora urodzila dziecko dolowac takimi slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie 123456
Gisc 7:59 mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- perpektywa kolejnej ciąży potrafi zniechęcic do seksu głowa do góry i patrz przed siebie masz dziecko, masz dla kogo zyć - a może to Ty sprowokuj sytuacje - może chłopina wyłapał jakieś kompleksy ja po pierwszym porodzie mojej też w środku dziwnie sie czułem - obawa przed wpadką, i takie "ojejku jaki ja mały jestem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. dziś - chyba słabo znasz facetów dla wielu luźna dziurka = cienka pałka i zaczynają sie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie 123456
Zeby to wszystko takie proste bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez mu calkowicie odmow wszelakiego zblizenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma malego i dlatego unika seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj narzeczony tez woli oral. Ja jeszcze nie rodzilam i tez mbie to martwi. Moze faceci wola tego rodzaju seks. Moze mezczyzni wypowiedza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda która ma luźną pochwę jest do niczego ha ha ha. No moja droga tu nawet kuń nie da rady, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy jest inny. Pewnie są faceci, którzy są zakręceni tylko na punkcie oralu. Jeśli nie pogadacie i nie przedstawisz mu jasno swoich potrzeb to nic z tego nie będzie, a z czasem może doprowadzić do rozpadu związku, ze względu na narastające frustracje obu stron. Tylko szczera rozmowa pomoże, nawet jeśli będzie bardzo trudna i może nawet bolesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak kobiety zawsze sobie tak to tłumaczą ma małego he he. A prawda jest taka że macie rozwalone duże mało atrakcyjne waginy. Każdy facet woli te ciasne a nie luźne pochwy ha ha. Kobieta z luzami to już nie kobieta ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan ty konusie z tym twoim ha ha ha, he he he zalosny jestes. Pewnie nawet zony korniszonku nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Luźna pochwa to mit rozsiewamy na tym forum. Po porodzie po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Każda kobieta zawsze może ćwiczyć mięśnie Kegla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość123543 wczoraj masz racj****ardziej doświadczone potrafią zamienić sie w dziewice i są naprawde ciasne , nawet aż za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki jeden
Małe ptaszki narzekają na luźne pochwy. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat mi bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×