Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małe, brązowe stworzenia!

Polecane posty

Gość gość

Witam, zawracam sie o pomoc, poniewaz szukałam podobnych tematów wszędzie lecz jak zawsze wszystkiego można sie dowiedzieć, ale nie tego czego w danym momencie potrzebuje. Wiec z pytaniem zwracam się tutaj. Otóż chodzi o to, ze około tygodnia temu byłam na wycieczce gdzie ugryzło mnie jakieś stworzenie. Na początku przy pierwszym ugryzieniu myślałam, że to jakiś pająk, ale przy drugim bo jakimś czasie był to mały, brązowy owad, ze skrzydełkami i odnóżami. Po ugryzieniu miejsce okropnie siedziało, o było popchnięte przez kilka godzin, a także miało w środku jakieś resztki (jakgdyby żądło). Po kilku dniach po powrocie do domu znowu poczułam ugryzienie, podczas kąpieli zobaczyłam te same martwe juz l owady, pływające w wodzie. I następnego dnia równiez. Próbowałam znaleźć w internecie co to i jak sie tego pozbyć, ale nie znalazłam żadnych odpowiedzi. Mam nadzieje, że ktoś mi podpowie co to moze byc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lek. pierwszego kontaktu i pokaz to. Cos ci na pewno zalecą a jak nie to pokierują dalej może masz alergię. Wypij calcium z kwercytyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×