Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szafa wnękowa jakie drzwi

Polecane posty

Gość gość

Witam mamy w pokoju wnękę która chcielibyśmy przerobić na składzik ale musimy tam zamontować przesuwne drzwi. I mam pytanie w jakim kolorze je zrobić w kolorze ściany czy podobne do zwykłych drzwi wejściowych które są w tym pokoju? A może do mebli? Chciałabym żeby miało to ręce i nogi:-) jak będzie ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka9002
Powiem tak - ja mam dobrany jasny kolor drzwi przesuwnych, bo przedpokój jest jasny (płytki jasne ze wzorkiem, ściany kremowe), a drzwi wyjściowe mam w ciemnym kolorze, bo ostatnio wymieniane. Teraz jednak w ogóle chcę wymienić drzwi przesuwne na lustrzane, w sensie lustra, zeby powiększyć przestrzeń. Już się kontaktowałam z Indeco Wybrzeże, którzy robili mi szafę. Generalnie, u mnie ten inny kolor skrzydeł, niż drzwi wyjściowych nie raził - chyba takie kontrastowe połączenie wygląda nawet fajnie. ale jednak lustra wygrywają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubaaaaa
Proponuje drzwi stalowe z czarnej stali. Wykonaniem takiej zabudowy lub całego regału może zająć się firma https://biofiretechnology.com oferuje beble stalowe drzwi stalowe, przeszklenia loftowe i wiele innych przedmiotów wykonywanych na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka767
Wszystko zależy od tego, w jakim stylu urządzony jest pokój i co Ci się podoba. Szafa może się wtopić w tło albo wręcz przeciwnie, stanowić ozdobę pokoju i rzucać się w oczy. Tutaj znajdziesz kilka przykładowych aranżacji: https://www.meblezagrosze.pl/szafy-przesuwne,206,1169.html . Zerknij, może coś Ci się spodoba i się zainspirujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×