Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Disa na fb

Polecane posty

Gość gość
To jeszcze nie dojrzała malolata - mentalnie, bo wiem, że ma 35 lat. Jeszcze pewnie zmieni zdanie nie raz a może po prostu trafi w nią strzała i wszystko się ułoży. Jakbym miała obstawiać- za 5 lat spotka faceta z odzysku, który będzie miał na koncie dwójkę dorastających dzieci i piękna byłą żonę i będą żyli długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele za chuda i z paskudnym charakterem, ale ma coś w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze- czepcie się kogoś innego. Nie znam jej osobiście, ale widzę że przynajmniej ma jakiś charakter a nie jest mdła jak większość z was mateczki ani jak chociażby ta cała daga o której lubicie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte słowa poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak - charakter od zawsze miała paskudny, zresztą tak samo jak twarz, a mimo to uwaza się za piękność buahaha. Zawsze chciała upolowac bogatego męża, myslala ze zlapala odpowiedniego kandydata na brzuch, na szczescie gosc ma oczy i rozum i nie chce miec z nia nic wspolnego. Mozna by pomyslec ze to powinno dac jej nauczkę na przyszlosc ale nie ona dalej szuka sposobu na wygodne zycie. Ciekawe kiedy zda sobie sprawę ze jest juz za stara i niezbyt urodziwa? Tylko idiota chyba lub desperat sie za nią wezmie bo nikt normalny na pewno nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi jej trochę żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma idealne dziecko . Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:26 - mam nadzieję że to sarkazm, jeśli twierdzisz jednak tak naprawdę to muszę cię rozczarować, ten jej mały kaszojad niestety jest ze wszystkim opozniony, np ma juz 2 lata, a jest na takim etapie mowy jakie moje dzieci byly gdy mialy ok roku, mogłabym zresztą wymieniac wiele innych rzeczy ale to nie istotne, chodzi o to, że ona kreuje taki wizerunek w internecie bo chyba mysli, ze wyleczy tym swoje kompleksy, ze inni beda jej zazdroscic albo kij wie co :D :D :D No cóż tylko to jej pozostalo, niech zyje w tym swoim przekonaniu jaka to jest zajebista i jakie to ma "pokazowe dziecko" - dzieki temu przynajmniej dostarcza codziennie innym dawkę kolejnych powodów do naśmiewania się z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby te dziecko nie bylo tak brzydkie jak matka, no i zeby nie bylo tak glupie i puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna

Moje dzieci też są pokazowe. Dają popalić w domu od czasu do czasu jak wszystkie  zdrowe dzieci, ale jak mamy gości albo wychodzimy "do ludzi" to zawsze zachowują się perfekcyjnie. Mimo to na moim fejsie nie uraczysz ani jednego ich zdjęcia czy postu o nich. To moja strona profilowa a nie moich małoletnich, żeby ich wizerunki tam upubliczniać. Ktoś tu napisał, że mu jej żal. Mi w sumie też. Lubiłam czytać jej bloga, do czasu gdy pojechała matkom-pasztetom. To był chamski wpis, do tego całkowicie od czapy.  Z moich obserwacji wynika, że zaniedbana matka to ta, która była zaniedbana już przed ciążą. Ciąża i poród niczego tu nie zmieniają w kwestii podejścia do dbania o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ionn

Odczepcie się od dziecka. To cios poniżej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esd

Widzialyscie pochwalila sie na fb  'wampirzym liftingiem' ale nie na twarz tylko na c***e 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna

Nie masz prezentu dla mamy? Kup jej plastykę cipy :) nosz idealny prezent pod choinkę przecież 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily

Zakompleksiona wiesniara z tej disy oraz hipokrytka - kiedys hejtowala chyba lewandowską, ze sobie poprawila to i owo, a sama ostatnio sie chwalila, ze poprawila sobie nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

przeciez to od zawsze wiadomo bylo 🙂 na dodatek jest tak brzydka, że te zabiegi i tak jej nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolin
Dnia 22.12.2018 o 07:47, Gość Onna napisał:

Nie masz prezentu dla mamy? Kup jej plastykę cipy :) nosz idealny prezent pod choinkę przecież 

Serio tak napisała?

 

 

Ps. Biologiczny wraca na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolin
Dnia 18.10.2018 o 12:56, Gość gość napisał:

To jeszcze nie dojrzała malolata - mentalnie, bo wiem, że ma 35 lat. Jeszcze pewnie zmieni zdanie nie raz a może po prostu trafi w nią strzała i wszystko się ułoży. Jakbym miała obstawiać- za 5 lat spotka faceta z odzysku, który będzie miał na koncie dwójkę dorastających dzieci i piękna byłą żonę i będą żyli długo i szczęśliwie.

A dlaczego piękną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna

Proste - żeby czuła jej oddech na plecach ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×