Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Disa na fb

Polecane posty

Gość gość
Tak. Zawód blogerka szafiarka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolontariusz w schronisku również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabizna Wam powiem, Słabizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie ma problem z facetami? Raczej sama ze sobą. Jak można mieć 2 konta na fejsie, stronę internetową i jeszcze insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze na forach się udziela. To musi być nałóg, bo jak inaczej to nazwać. Śmieszy mnie gdy ktoś pisze, że nie ma na nic czasu, bo przecież ma pracę i JEDNO dziecko. Gdyby przestała tak się jarać komentarzami na insta, to pewnie miałaby więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajna i wartościowa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znacie inne śmieszne blogerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajże spokój. Nudna jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post o ziemniakach boski. Nie widzicie, że wystarczy jak facet się do niej uśmiechnie a ona już pisze referat jak to się w niej każdy zakochuje nawet gdy jest w dresach? I po co - żeby Duży to przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej wątpię, skoro zostawiła go bo chciał się oświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio lassski kogo to obchodzi.... żałossssne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Ja tam lubię sobie poczytać na jej profilu o ziemniaczkach , zepsutych spłuczkach i obsrantch samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę. Lubię ją prywatnie, ale jej praca to sprzedawanie jakiś odchudzających koktajli i motywowanie kobiet do treningów ala Chodakowska. Zarabia na tym, fajnie, ale zastanawiam się jakim cudem jej postawa kogoś motywuje? Przez pół dnia jej dzieci są w szkole i przedszkolu a ona w tym czasie pisze teksty jak wspaniale się biega albo ćwiczy jogę albo boks albo cokolwiek. Taka praca, jasne, ale kobiety są tak głupie, że je to motywuje? Że ją podziwiają i piszą słodziarskie komentarze, że jest och i ach? Ha ja mogłabym podziwiam kobietę, która pracuje 8 h a co za tym idzie nie ma jej w domu 10 godz, po powrocie odgrzewa obiad ugotowany dzień wcześniej, potem pomaga dzieciom w lekcjach, wychodzi na spacer z psem, spędza fajnie czas z rodziną, wypełnia domowe obowiązki a jeszcze w międzyczasie chce jej się ćwiczyć. To jest kobieta, która mogłaby mnie zmotywować a nie taka, która ćwiczy bo to jej jedyna praca.... sorki że nie w temacie, ale tak mi się skojarzyło z tymi blogierkami od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty pewnie jesteś gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w cyckach :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.... ale co to ma wspólnego z moją idolką Małgonią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nigdy nie znajdzie faceta.Jeszcze ten warunek, ze nie chce slubu no i juz nie chce dzieci. Jaki facet sie na to zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jaki? Wygodny. Każdy, który będzie chciał pobzykać przez kilka miesięcy bez zobowiązań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 10 mialam na mysli, ze nie znajdzie faceta na stale ,a takie zwiazki na pare miesiecy to tez niezbyt dobre majac male dziecko, co chwila nowy wujek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy taki niż taki, który chce ślubu i dziecka a potem mu się odechciewa :) co nie zmienia faktu, iż uważam, że jest z jednej strony strasznie egoistyczna a z drugiej bardzo dzielna. ps. jak myślisz, śledzi ten post tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna dziewczyna, naprawdę. A Wy to jakieś zazdrosne dziołchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to wredna zozła . Wcale nie dziwie sie ,ze nikt z nia nie wytrzymuje . Jest strasznie pusta i zarozumiała. Dla mniej 3 miesięczne dziecko które płacze jest UWAGA zle wychowane i rozpieszczone . Kazda kobieta która ma 5 kg to gruba świnia i locha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwali się do tego swoim wychudzonym ciałem a jest ono takie z powodu choroby. To nie jest żadna jej zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka faceta na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jej kanał na YouTube. Ostatnio było o randkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szuka faceta, a jakos nigdy z nikim jej sie nie udaje. teraz juz ma naprawde okrojona pule, bo kto bedzie chcial zwiazac sie z kobieta z dzieckiem, ktora juz nie chce miec wiecej swoich dzieci? (mowie o dlugotrwalym zwiazku,nie na chwile). To musialby byc jakis bezplodny, lub facet ze swoim dzieckiem-jakos ciezko mi sobie wyobrazic takiego, ktory bedzie chcial wychowywac cudze i nie miec drugiego swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×