Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

uważajcie na pośrednika apaczka

Polecane posty

Gość gość

uważajcie na pośrednika wysyłek kurierskich apaczka. znajdźcie opinie o tych naciągaczach zanim coś nimi wyślecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykli oszuści, potwierdzam. paczka zginie a reklamacja nie zostanie rozpatrzona nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kier

Uwaga na tę firmę oszuści naliczają dopłaty za nic nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient

Zagubili paczkę o wartości 600 zł. W rozpatrzonej reklamacji chcą wypłacić 200 zł. Kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostkowa

mnie też oszuści z apaczka naciągnęli na dopłatę 100%. za 2 miesiące dopiero wystawili fakturę na dopłatę! po 2 miesiacach się nagle okazało, że narzuta urosła do rozmiaró słonia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukany

Absolutnie firma nadaje się do doniesienia na policję. Wyłudzają dopłaty większe od opłaty pierwotnej. Po kilku tygodniach przysyłają dodatkową fakturę za, ponoć niewymiarową przesylkę. Nie ma znaczenia czy wysyłasz szafę, czy pudelko zapałek. Zawsze jest "niewymiarowa" to są oszuści i ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny-naciągnięty

niestety, ale muszę potwierdzić. Tez musiałem dopłacić 110% do frachtu po 2 tygodniach. Granda. Gdyby chociaż napiosali/ zadzwonii, że się nie zgadza i trzeba dopłacić to ok bo mam wybór, czy płącić czy za 50 zł chcieć aby ją zwrócili. Ale oni wykonali usługę i nie dali wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były klient Apaczki  Nigdy

Apaczka  kupila bardzo porządną firme  z  woj Wielkopolskiego. I  zaczęło sie dolicznie  do pierwotnej ceny x10 , x20. Oczywiscie faktury  z "dopłatą przysyłają po miesiacu  dwóch. Prawdopodobnie wkrótce zmienia nazwę. Poszzukajcie opinie byłego pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAN850

Nie rozumiem. Odebrałem paczkę i zapłaciłem a dostawę miałem za darmo ze względu na wartość zamówienia... Czy mogę mieć jakieś problemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAN850
2 minuty temu, Gość LAN850 napisał:

Nie rozumiem. Odebrałem paczkę i zapłaciłem a dostawę miałem za darmo ze względu na wartość zamówienia... Czy mogę mieć jakieś problemy ?

Aha miałem kuriera in post ale system śledzenia a paczka...

a raz miałem w ruchu kiosku... 

Mam potwierdzenia imejli, że odebrałem paczkę i że zapłaciłem.... no bo by nie przysłali.. To czy mogą sobie coś naliczyć, skoro to przewożnik inny niż apaczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panstwo mi apaczka doliczyla po 500pln do kazdej paczki ktora w systemie byly po 25pln netto to byly paczki wysylane UPS dobrze ze tych paczek bylo tylko 10 wiec kwota jest 5000.... gorzej jakby bylo ich  100 albo wiecej..... ale to i tak koszmar paczki wazyly 10kg byly z czyms w srodku z wełna drzewna czyli czyms lekkim i plastycznym. Wymiary byly 78 x 60 x 50 urzadzenie automatycznie mierzące paczki wykazalo ze te wymiary zostaly przekrocznoe kazdy od 1 do 3cm i doliczyli do kazdej paczki po 500pln cirka... To obłed i bandytyzm. Na facebook jest grupa "Problemy z apaczka.pl" tam lapiemy ze sobą kontakty i sie organizujemy zeby zlozyc pozew zbiorowy lub tez zglosic sprawe do prokuratury tez.. zapraszam na = facebook= grupa "Problemy z apaczka.pl"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.03.2021 o 12:39, Mikolaj007 napisał:

Szanowni Panstwo mi apaczka doliczyla po 500pln do kazdej paczki ktora w systemie byly po 25pln netto to byly paczki wysylane UPS dobrze ze tych paczek bylo tylko 10 wiec kwota jest 5000.... gorzej jakby bylo ich  100 albo wiecej..... ale to i tak koszmar paczki wazyly 10kg byly z czyms w srodku z wełna drzewna czyli czyms lekkim i plastycznym. Wymiary byly 78 x 60 x 50 urzadzenie automatycznie mierzące paczki wykazalo ze te wymiary zostaly przekrocznoe kazdy od 1 do 3cm i doliczyli do kazdej paczki po 500pln cirka... To obłed i bandytyzm. Na facebook jest grupa "Problemy z apaczka.pl" tam lapiemy ze sobą kontakty i sie organizujemy zeby zlozyc pozew zbiorowy lub tez zglosic sprawe do prokuratury tez.. zapraszam na = facebook= grupa "Problemy z apaczka.pl"!!!

Dokładnie - u mnie podobna historia z tym, że tylko jedna paczka. Koszt przesyłki ok 100 zł i po 2 miesiącach dopłata 190 zł za nieregularny kształt opakowania. Wysłałem zdjęcia oryginalnego opakowania monitora, który nie ma żadnych kształtów. Dwie reklamacje odrzucone. Nie wiem czy to UPS faktycznie takie dopłaty nalicza czy może apaczka łatwy zarobek sobie znalazła. Na razie faktury nie opłaciłem i ustalam czy faktycznie w UPS jest taka reklamacja. Jako były już punkt odbioru paczek UPS znam tam trochę osób. Może wypowie się ktoś, kto miał dopłaty od innych przewoźników? Odnośnie facebooka, to widzę, że ten profil jest martwy, a ostatnie wpisy są z 2019r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×