Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubionaxyz

Były chłopak

Polecane posty

Gość Zagubionaxyz

Witam sytuacja wygląda następująco:spotkałam się parę dni temu z byłym żeby oddać mu jego rzeczy. Nie widzieliśmy się ponad rok. Jestem teraz w nowym związku. On nadal nie może nikogo znaleźć bo żadna z tych dziewczyn nie jest mną. Od tamtego czasu nie mogę przestać myśleć o nim. Jednak to spotkanie pokazało mi ze jednak jakieś uczucie do niego pozostało. Nie wiem co robić myślec... spotkac się z nim ponownie czy też nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaki jest Twój obecny związek i czy bierzesz pod uwagę możliwość bycia w związku ze swoim byłym chłopakiem. Ale tak na poważnie, nie zaś z powodu myśli. Jak Wam się teraz rozmawiało?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubionaxyz
Rozmawiało nam się naprawdę dobrze, nawet lepiej niż gdy byliśmy razem. Powiedział też ze nie potrafi sb znaleźć innej bo żadna nie jest mną. Chciał także mnie odwiedzic w pracy ale jednak zrezygnowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat rozumiem, że lepiej bo minął okres od rozstania. Nie dziwi mnie rezygnacja, on też nie wie jak powinien się zachować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy stosunki w odb)yt uprawiasz z nowym facetem? To istotne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubionaxyz
Gdyby nie mój obecny to pewnie byłby bardziej smielszy. Pytanie czy umówić się na kolejne spotkanie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubionaxyz
Gość: nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki! Wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubionaxyz
To byłby już 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej nie . zdecydowanie nie. szanuj się, jak powinien robić to każdy człowiek niezależnie od płci. będą odejścia i powroty, bo koleś Cię już poznał na tyle,że wie do jakiego stopnia może się posunąć i będzie zawsze miał Cię na liście rezerwowych gdy to "lepszy model" od Ciebie jemu się znudzi lub też powoe prawdę i cudem trafi w jego kaczy łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podobnej sytuacji sie i ja znalazlam tylko ze ja bylego tam spotkalam gdzie sie wogole nie spodziewalam, Dlugo rozmawialismy z soba,tak sie podniecilam podczac tej rozmowy ze az czerwona na buzi bylam. On sie zorietowal, i poszlam z nim zaczisze obciaglam mu tak jak zawsze a on mi palcowke zrobil az orgazm dostalam, U mowilam sie z nim tylko na sex bo mi jago sikusia brakowalo mal duzo grubszego i troche dluzszego i zawsze zaspokoil moje intymne potrzeby na maksa tak ze czesto az buzie poduszka zatykalam ta ka glosna z roskoszy bylam,Teraz znow zaluje ze od niego odeszlam bo obydwa maja calkiem inne KUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×