Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinaewędlina

po co i na co

Polecane posty

Gość ewelinaewędlina

jak temat mówi o eks, tak chodzi właśnie o niego. nie jesteśmy już pół roku. na początku plakalam, dziś jestem po wizycie u psychologa i wiem że trafiłam na człowieka narcystę. zastanawia mnie tylko jeden fakt. dlaczego on zablokował mnie wpierw na facebooku ( po tym jak wykonywała kilka telefonów dziennie i pisałam prosząc o powrót, tak wiem, głupia byłam ) A po czasie odblokował i do dzisiaj mnie nie usunął na messengerze z listy kontaktów ? była raz rozmowa i oczywiście tylko zapatrzona w siebie gwiazdor pragnął mnie uświadomić że to jest fb i robi co żywnie mu się podoba i po #^^% to kontroluje i po drugie nie utrzymujemy kontaktu to po co mam być w zablokowanych. to są jego słowa. patrzył na moje relacje dnia po tamtej rozmowie dziś tego nie robi. czy to jest właśnie jego działanie specjalne by pokazać mi,że nie interesuje go to? chciałabym do końca zrozumieć jego postępowanie. powinnam to olać bo mam nowego faceta i jestem szczęśliwa ale uważam że to zawsze jakaś nauka na przyszłość i chciałabym poznać wasze opinie z samej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść. On narcyz, ale ty reż masz problem. Co cie ex obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jareczek
Uuu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewędlina
to że dlaczego ktoś taki nie przeprosi, nie przyzna się do winy i jeszcze nie chce wrócić do kogoś kto mi ciągle wybaczał i kochał całym sercem, w dodatku to specjalnie robi, aby tylko zdenerwowac , czy tacy ludzie nie mają innych zajęć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jarunio
Mmm :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie masz innych zajęć niż szpiegowac i molestowac faceta który cię nie chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość się napawa twoim zainteresowaniem, dlatego to ty powinnaś odciąć go od swoich kont na portalach, a nie rozkminiać dlaczego się usunął/nie usunął. Najdziwniejsze jest twoje zachowanie - masz nowy związek i jesteś szczęśliwa - to normalna osoba miałaby wywalone na cudze FB, a ciebie to tak dręczy, że jeszcze opisujesz swoje dywagacje. Aby na pewno rozstałaś się mentalnie z tym facetem? bo coś na to nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaewędlina
chyba jednak nie ,ale wszędzie o tym mówią i piszą, że to pułapka,dlatego też nawet jak z nim mam i tak być kiedyś to nie mogę z szacunku do samej siebie za jego obelgi w moją stronę i traktowanie. kogoś kogo się kocha czy kochało nie mówi się o tym by druga osoba szła do lekarza tak po prostu z dnia na dzień, kiedy to ten człowiek miał problem sam ze sobą,odbijał pałeczkę jak tylko się dało, nie potrafił przyznać się do błędu, ja dalej chciała bym zrozumieć dlaczego się takim czymś napaja ,jaki to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×