Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIOWKI 2019

Polecane posty

Gość gość
Wiktoria tez uważam żebyś nie zmieniała terminu. Ja z synem byłam niby 12t2d a okazało się ze był to 11t2d i lekarka mówiła ze słabo wszystko widać i na to drugie kazała mi przyjść jak będzie skończone 20 tyg ale wg usg a nie om. A jeśli zależy ci tez żeby poznać płeć to na etapie 11 tyg jest to wróżenie z fusów Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w piątek jak będę na wizycie to będzie 10 tydz i 2 dni więc jeszcze badań prenatalnych nie będę miała...pewnie termin za 2 tygodnie mi wyznaczy. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Witam dziewczyny. Zaczynam dzisiaj 10 tydzień. Na prenatalne idę pod koniec miesiąca. Cieszyłam się, że mdłości mi już minęły a tu dziś z rana znowu coś mnie męczą. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Hej.ja dzis bylam na usg genetycznym .zaplacilam 400zl za to zeby dowiedziec sie ze dziecko jest zbyt male ,powinno miec mininum 45mm a ma 40. I chyba zmienie ginekologa,bo ten moj staruszek nalegal zeby pojsc bo wlasnie stary jest i sam pewnie malo potrafi juz rozpoznac ale mogl chociaz sprawdzic na usg czy juz mozna isc. Jestem w 11tygodniu ale od poczecia to jest 9 i dokladnie wiem kiedy je poczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwalaj winy na ginekologa. To co ty mózgu nie masz? Przecież wszędzie podają ze skończone 11 tyg to dolna granica a ty jeszcze sama mówisz ze jest 9 tyg. No to może się nauczysz jak 400zl poszło się j***c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna rozumiem Cię doskonale. Do 11 jakoś wytrzymam, muszę:) wtedy dowiem się co z nami będzie. Sama wiesz jak się boje. Raźniej mi tu z Tobą:) kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
No ginekolog ktory mnie umawial tez mowil ze juz mozna przeciez musialam podac wiek ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Mania, napewno to 11 tydzień? Bo ja mam termin na 03.04 i dziś zaczęłam 10 tydzień. Na niektórych kalkulatorach ciążowych pokazuje 11 ale ja patrzę na aplikacje kalendarza @ którą mam w tele i wg usg od lekarza też pokazuje 10 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od ostatniej miesiaczki 11 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mamy ta sama aplikacje :) ona pokazuje skończone tyg wiec skoro pokazuje ci 10t 3 d to znaczy ze 10 skończonych a z 11 minęły 3 dni. Termin mam na 4.4 i właśnie zaczęłam 11 tydz dziewczyny jak umawiacie się na prenatalne to podawajcie przez telefon ze wg om to np 12 a wg usg ciąża młodsza to bardzo ważne przerabiałam to w zeszłej ciąży. Na szczęście chwyciłam się w dół ej granicy i nie musiałam powtarzać Amilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Hej dziewczyny. Macie może te poduszki rogale do leżenia? Jeśli tak to czy warto taką zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajka. Moja 5 ciąża...2 synów już mam 12 I 9 lat. Raz puste jajo miałam poronilam sama, potem w maju poronienie w 8 tygodniu przez tabletki (opryszczka) i teraz znów jestem w ciąży. 7 tydzien leci :) w sumie objawy słabe. Lekki ból piersi i jak na razie super. Mam 34 lata.Nie pracuje. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ja już po wizycie. Z maluszkiem wszystko dobrze serduszko bije:-) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna to super :) Kajka u mnie też dwóch chłopców 9 i 10. Teraz marzymy o dziewczynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
To ja powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzyłam o córce w poprzedniej ciąży. Normalnie nie było dnia abym o tym nie myslala...po poronieniu okazało się że to była dziewczynka...teraz już marzę tylko o zdrowym dziecku:) mam nadzieje ze 11 wrzesnia na usg wszystjo bedzie dobrze z ciaza. kajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dwie córki 12 i 6 lat. Teraz czy będzie chłopak czy dziewczynka to mi obojętne oby zdrowe było...chociaż wszyscy trzymają kciuki za chłopca:-) Za dwa tygodnie idę na usg genetyczne. Lekarz mnie pytał czy będziemy też robić test z krwi. Nigdy wcześniej nie robiłam a Wy? Kajka wiem że się denerujesz ale zobaczysz będzie dobrze :-) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Witajcie, my mamy 1 chłopca 2-latka i obojętne mi czy będzie to chłopiec czy dziewczynka (mąż chciałby dziewczynkę) ale najważniejsze żeby było zdrowe, we wtorek idę do lekarza z wynikami i mam nadzieję że usłyszę serduszko, termin mam na 25 kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
A wiecie, ja nie robię badań prenatalnych, w tamtej ciąży nie robiłam bo lekarz powiedział że nie trzeba i w tej ciąży też chyba nie będę robiła, chyba że lekarka mnie wyślę bo chodzę do innej ale zastanawiam się czy nie zmienić lekarki bo wiecie, byłam u niej już trzy razy i nie założyła mi jeszcze książeczki ciąży, jak zapytałam o lek na żylaki czy można brać w ciąży to powiedziała że nie będzie mi sprawdzać bo ma za dużo pacjentek a jak zapytałam o Luteinę jak długo mam ją brać bo jest gorzka i niedobrze mi po niej to powiedziała że jak nie chcę to nie muszę brać... to jest lekarz? Co Wy na to bo mam już mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Kiwi radze Ci ja zmienic. A na zylaki spokojnie mozesz brac cyclo 3 fort bo ja tez biore. Tez nie bede robila prenatalnych mimo ze moj lekarz mnie naciska. Wiem ze to ze mam zdrowe dzieci o niczym nie swiadczy ale wszystko sprzysieglo sie ostatnio przeciwko mnie! Najpierw wizyta,wywalone 400zl za to zeby dowiedziec sie ze dziecko jest za male ,potem popsul sie nam samochod,pojechalam autobusen,okazalo sie ze powrotnego autobusu nie mam i musze isc na pociag. Czekalam na pociag czekalam(ostatni) okazalo sie ze robia tory i moj ostatni autokar zastepczy odjechal.po tym juz mialam dosc ,powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
GośćMania to miałaś przeżycia nie dziwię się że miałaś dość ale tak to jest z dojazdami, ja też jeżdżę autobusami i czasem pojedzie czasem nie , mało z tego że jest rozkład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
A i dziękuję za informację, ja na żylaki biorę Cyclovena ale to podobno to ten sam skład co Cyclo 3 Fort tylko że jest tańsze, a ile razy dziennie bierzesz? Ja powinnam brać dwa razy dziennie ale biorę raz bo smaruję też nogi żelem na żylaki, w tamtej ciąży okropne mi wyszły i nie chcę myśleć jak będzie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten zel jest odpowiedni dla ciezarnych? Ja biore jak sobie przypomne. Ja i tak mam okropne od 6 klasy szkoly podstawowej,niestety wszystko co niedobre odziedziczylam po ojcu. Latem jak mnie mocno krecily nogi to bralam 3 dziennie a teraz to jakos lzej,moze juz przyzwyczailam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ile czekałas cię cię na wyniki badań z krwi na toksoplazmoze tsh HIV itd. Ja mam w czwartek lekarza nie zrobiłam jeszcze tych badań i zastanawiam się czy mogę pojechać jutro na te badania i na drugi dzień będą czy raczej czeka się trochę dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
Powinny być na drugi dzień, u nas tak jest, a co do żelu to lekarka powiedziała że zewnętrznie mogę smarować nogi wszystkim, ja też odziedziczyłam żylaki po ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreyOwl
Mi powiedzieli że na te z hiv można dłużej czekać ale zrobiłam we wtorek i w piątek już odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMania
Moje byly na drugi dzien.Jak sie czujecie kwietnioweczki? Zapomnialam kupic Acard,gin kazal mi brac ze wzgledu na nadwage i niedoczynnosc tarczycy. Jeszcze musze isc do endokrynologa po leki. Teraz jestem w pracy. Naleza mi sie przerwy to korzystam ;-) mojego meza siostra cioteczna urodzila w sobote corke. Godzine skurczy w domu i 2 h w szpitalu. No wiecie co. Tak to mozna rodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi85
To super miała, a który to był jej poród, pierwszy czy kolejny? I miała poród naturalny czy cięcie cesarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Moje wyniki były za 2 dni...może zadzwoń i zapytaj ile trzeba czekać. Mi już trochę mdłości odpuściły i mogę w miarę zjeść. Siedzę w pracy te 8 godzin i ciężko jest bo oczy same mi się zamykają ale jakoś dam radę:-) Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeci. Sama rodzila. Ja mialam pierwsza cesarke...nigdy nie zgodze sie na drugą. Po naturalnym biegac mogłam a tu masakra. I nie zgodzilam sie na CC. Teraz nie wiem jak bedzie,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×