Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że alimenty to głupota i nie powinno ich być

Polecane posty

Gość gość

To wina kobiet jest że się wiążą z alkoholikami nie szanującymi kobiet itd. Jak się spieszą ze współżyciem zamiast faceta najpierw dobrze poznać, godzą się na stosunek a później płaczą że "partner nie ten" to nie powinny dostawać nagrody w postaci alimentów. I na żadne wyższe alimenty by taka nie mogła liczyć jakby sobie znalazła zamożnego pana skoro by ich nie było. Rozwiązanie powinno być takie że facet zabiera dzieci i to wszystko. Nie miałaby kobieta nic z tego że z nim współżyła, ani pieniędzy, ani dzieci, nie miałaby tej nagrody że związała się z jednym (albo nawet kilkoma) facetami wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynie, alimenty sa na dziecko, nie na matke, wiec jaka nagroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze z komunii niby też dla mnie były ale ich nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie powinno w czasach 500+ i okna życia powinny być tylko dobrowolne jeśli kobieta chce zatrzymać i wychować dziecko. W takim wypadku to jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jest bardziej uradowany jak jakaś baba mu daje zamoczyć, ale kobieta powinna się liczyć z konsekwencjami, m. in. z kim współżyje, w końcu taka mądra jest, intuicję ma sama by się na tym przejechała jakby sobie znalazła nieodpowiedniego Następnym razem by się może bardziej zastanowiła kogo wybierze To baba wybiera, a jak zły wybór podejmie to powinna cierpieć za to a nie jeszcze nagrodę dostawać. A tak wgl lepiej jest żyć pod jednym dachem z przykładnym człowiekiem co nie zdradza niż z jakąś latawicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko kobiety oddawać dzieciaki tatusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i wyzdychacie z głodu. Pasożytnicze mamuśki. Nie będzi alymendów. Nie będzie pińset. I nie będzie zasiłków. I co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic pójdziemy sobie do pracy spokojnie a wy chłopcy będziecie spierdalać na dzieci i z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiej pracy, cipki? Przecież wy sie nadajecie do pracy jak kiecka na spadochron ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę uważasz że te nędzne 300 zł alimentów zapewnia "babie" opłacenie rachunków, kupno jedzenia dla siebie i dziecka, kupno ciuchów, butów, książek, lekarstw i prezentów dla kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobolakuta
Nie rozmawiajmy z agresorami zenskimi bo to nie ma sensu... do logiki im daleko, one mysla, ze jak naczynia wloza do zmywarki to pomyly naczynia i sa tak z*********.ne robota, ze czas wolny in sie nalezy... to o czym my rozmawiamy. Niektorym matkom balbym sie powierzyć kota pod opieke, a co dopiero dziecko? Facet, ktory stara sie o dziecko dalby mu wiecej milosci niz ta pazerna alimenciaro - tipsikara... ale panstwo mamy jeszcze zbyt glupie, zeby to zrozumieli... przy ludziach to kobietki do dziecka mowia kochanie, skarbie,a poza ludzmi s... sk... spotkalem sie z takim czym autentycznie. Zeby nie bylo, ze oczerniam Panie, ale sa i szumowiny wsrod mezszczyzn z tym, ze roznica jest taka, ze facet nie stara sie o dziecko i ma wywalone. A kobieta szumowina, wie, ze je nie chce, ale i tak wezmie bo pincet+ alimenty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego można oczekiwać od faceta który pisze mezszczyzn? No czego? Ja p*****le szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyjaśnij mi z czego żyj***aba, która nie pracuje? (a są ich setki tysięcy). Dostaje limenty NA DZIECKO. Dostaje pińset - NA DZIECKO. Dostaje zasiłki NA DZIECKO!!! A na siebie - nie dostaje NIC... Za co? Za które pieniądze kupuje jedzenie dla siebie i wino dla przydupasa? Wyjaśnisz mi ten fenomen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do jakiej pracy, c*pki? Przecież wy sie nadajecie do pracy jak kiecka na spadochron" A alimenciarz, który przeżywa śmieszną kwotę 500 zł na własne dziecko to się niby nadaje do pracy lol. Co to za wielka kariera, że żyłka pęka, no trzeba jakąś śmieszną kasę zapłacić na swoje dziecko. I jeszcze płaczą, że za te grosze baba żyje jak pączek w maśle :) 500 zł, to ja wczoraj wydałam na jeden koralik do bransoletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koralik wydałaś pani z korpo (nie pusz sie nie pusz, bo dyrektor pryknie i znikniesz), ale na pytanie dziś nie odpowiedziałaś. Cienizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja byla ma 1000 zl alimentow na dwojke dzieci, dostaje 1000 + do tego 300 jakies pielegnacyjne juz masz kwote 2300 dodac jej wklad, ktory powinien byc taki sam lacznie 3300 zl na same dzieci. A wiecie jak dzieci moje chodza? Nie chcecie wiedziec!!! Lump to ladnie powiedziane, a chodzily jak laleczki, gdy je utrzymywalem. To powiedzcie mi laskawe damy na co te pieniadze ida? K... mac Zabieram dzieci na 3 noce w tygodniu. Zlozylem pismo do mopsu. Powiedzieli mi ze dzieci na tym ucierpia bo jej zabiora 1000 plus. I zrezygnowalem. Je..ba...ne panstwo!!!! U mnie dzieci maja 3300 zl na dwojke i wygladaja jak lumpy... zawsze bedziecie ich pieniadze dawac na siebie pasoŻyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienizna to twoje komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to weź te dzieci te(sądownie) do siebie, ona ci zapłaci tego tysiaka i wychowuj. Wroc tu jak podsumujesz z miesiąc kosztów utrzymania dzieci, o wychowywaniu i opiece nie wspomnę, bo to trudno przeliczyć na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak? Przecież gdybym nie pracował, to musiałbym umrzeć z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzieci maja 3300 zl na dwojke i wygladaja jak lumpy... zawsze bedziecie ich pieniadze dawac na siebie pasoŻyty x może więcej zaczęły żrec, w pewnym wieku dzieci wiecej żrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałaś kiedyś dziecko które by zeżało kartofli za 1650 zł przez miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenua te 2.ostatnie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujace to jet to że nikt nie potrafi wyjaśnić co się dzieje z pieniędzmi które powinny być przeznaczane na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwie twoje zdanie nikogo nie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie widzę problemu w wyłączeniu i pokazaniu na co szły pieniądze z alimentów gdy młody je pobierał. I wiem jedno 1200zł na nastolatka to wcale nie jest jakaś wielka kasa gdyby policzyć wszystko łącznie z rachunkami. A co do pracy haha panowie nie ośmieszajcie się wasze alimentacyjne długi sięgają grubych miliardów złotych. To niby gdzie te rzesze nierobów pracują. Co najlepsze to często jest tak że dopóki facet mieszka z kobietą to mu na rękę że ona nie pracuje.Problem zaczyna się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A . Zobacz statystyki kiedy kobieta ma placic alimenty, na jednej rece w Polsce policze ile wywiozuje sie z zobobowiazania i prosze cie go...wn..a nie pisz ze ponad tysiac na dziecko to malo!!! Bo sam do niedawna utrzymywalem pasozyta i dzieci wiem ile i na co szlo. Pasozyt 2000 zl!!! 3 razy w miesiacu sex (obliczajac burdel 150 zl na nocke, to jakies 18 bzykniec) wybor prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A . Zobacz statystyki kiedy kobieta ma placic alimenty, na jednej rece w Polsce policze ile wywiozuje sie z zobobowiazania i prosze cie go...wn..a nie pisz ze ponad tysiac na dziecko to malo!!! Bo sam do niedawna utrzymywalem pasozyta i dzieci wiem ile i na co szlo.Pasozyt 2000 zl!!! 3 razy w miesiacu sex (obliczajac burdel 150 zl na nocke, to jakies 18 bzykniec) wybor prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzieci szlo max 1500 Tipsy, solarium, fryzjer kosztuje hmmm? Jestescie bezczelne i tyle....okradacie wlasne dzieci!!!i macie wiesniackie przekonania bo Wam sie nalezy to sa dziec****eniadze i zlotowka siemęża Wam nie nalezy, a rodziny nie zaklada sie po to, zeby najpierw okradac meza, a pozniej dzieci po rozwodzie. Cos Wam sie w glowie pomieszalo. Nie biadolcie tyle bo ja chce miec dziecko przy sobie, a nie moge bo chory ustrój na to nie pozwala, a alimenty bym od niej nie bral niech tylko odejdzie z mojego zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zl maz 500 zl zona 500+ panstwo Daje 1500zl. To mala kasa? Na 6 latka np.? Nawet polowe nie wydajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byliście w pelnych rodzinach to tez sobie tak wyliczalisxie ile/za ile kto kiedy zjadł? itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×