Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że alimenty to głupota i nie powinno ich być

Polecane posty

Gość gość
Po co odpowiadasz trollowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, to teraz bądź kobietą/mężczyzną którzy zostali porzuceni z dzieckiem i co? Ma się to zapomnieć? Dziecko niczego winne, a alimenty są na dziecko, nie na rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może ty je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SaineK dziś - ty naprawdę nie rozumiesz słowa pisanego? Chodzi o to żeby rodzic (czytaj baba, z którą jest dziecko) nie wyjadała dzieciom z miseczki!!! Takie trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę uważasz że te nędzne 300 zł alimentów to kwota za którą utrzyma się matka z dzieckiem? Ja na psa wydaję więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na psa wydaję mniej! Nie mówimy tu o 300 zł alimentów, tylko o babach, które biorą po 3000 zł na dzieci (alimenta+zasiłki+żebranina+pińsetPlusy...). Same nie pracują i żyją za pieniądze przeznaczone na te dzieci!! Qrwa!!! Kiedy zaczniecie czytać ze zrozumieniem? Czy wy naprawdę mózgów nie macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy kim ty się obracasz,ze kobiety nie pracują tylko żyją z alimentów/zasiłków/itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj się o te dzieci i zgarnuj co miesiąc te 3 tyś. i żyj też z nich. Jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ..uj mi wasze dzieci? Niech sie państwo o nie stara i nie pozwoli na nich pasożytować pasożytom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co gadacie z głupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zagdakała kur(.)a. Bo nie miała nic do powiedzenia. Jak to kur(.)a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalem dokladnie wszystko i wiekszosc jest tutaj uposledzonych kobiet! Wam sie w glowach po....alo po pierwsze 2% stara sie o opieke ojcow bo reszta wie ze i tak przegra. Przyklad z mojego zycia. Matka moich dzieci, chleje, imprezuje, zaniedbuje dzieci na wszystko mialem dowody i wiecie co Pani srycholog odpowiedziala mi? A co to jej sie piwa nie mozna napic? A tam byly ilosci rzedu po 6 piw dziennie. poprzekrecaly moje slowa i ulozyly to tak, ze chce sie zemscic na ekd ibzabrac jej dzieci, smiech na sali k... odpowie mi ktos po co walczyc i te dzieci ciagnac po psychologach skoro i tak dostanie babsko dzieci nawet, gdy chleje? Piszecie o 300 zl, a minimalne alimenty to 500 zl na te czasy,a dodatkow nie liczycie k.. jaki pustostan macie w mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie pustostan, miły przyjacielu - to qrwostan! I maja go: sędziny, psiecholożki, psieczkolanki, psiuczycielki, , maniuśki, psiapsioszki.... ...i cała reszta tego qrwistanu! ...ale kija już (podobno) nie wolno używać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OWam sie w glowach po....alo po pierwsze 2% stara sie o opieke ojcow bo reszta wie ze i tak przegra. xxx A te 2% to skąd wiedziało że ma szansę wygrać? A może jednak to pokazuje odsetek prawdziwych facetów z jajami, którym jednak się chce, którym zależy, myślę że tylko 2% polskich rozwodzących się ojców naprawdę kocha swoje dzieci! Reszta woli iść na łatwiznę, zapłacić parę groszy, zwalić wszystkie obowiązki na kobietę, nie komplikować sobie życia i udawać wielce pokrzywdzonych - tak jest prościej. Po co próbować w sądzie? Jeszcze wygra i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'59 już nie ujadaj co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, już przestaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 2% to matki, ktore porzucily swoje dzieci i komus musieli je przyznac tak? konfrontacja matka, a ojciec wygrywa matka. Ja sie staralem walczyc i co?mam jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie masz żadnych dzieci! Skończ kłamać i spieprzaj z tego wątku. Ale już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Wróżka-pierdziuszka. Wie kto ma dzieci a kto nie ;) A nie przyszło ci do tego pustostanu że tu może pisać kilku facetów? p.s. Sama spadaj! Ino-mig!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twoich durnych wypowiedziach od razu widać że nigdy w życiu nie opiekowałes się żadnym dzieckiem, nie masz najmniejszego pojęcia o wychowaniu, zabezpieczaniu potrzeb dziecka, nie wiesz ile to wszystko kosztuje czasu, wysiłku, pieniędzy. Wszystkie czynności związane z opieką bagatelizujesz, umniejszasz, wszystko co robi kobieta przy dziecku jest dla Ciebie głupie i bez sensu. A pogarda i nienawiść do kobiet z każdego postu wylewa się hektolitrami Stąd wlasnie wiem że nie jesteś ojcem, a dla mnie nie jesteś też ani mężczyzną ani człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AHA! To ty nie jesteś wcale wróżka-pierdziuszka. Ty jesteś czarna-jędza-nędza. Jędzisz, mędzisz, knujesz, plujesz - i ze złości sie masturbujesz (osinowym kołkiem - zapewne) ;) Wniosek: ty nie jesteś ani żoną, ani kochanką, ani matką, ani kobietą. Ty jesteś wredną i złośliwą... obudową pochwy ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14'34 przymknij się choć na jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'55 ty tak coś w temacie czy tylko klasycznie od dawna ironicznie i nie na temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś -> ni ptaka! dziś - wszystko jest poważnie i na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajcie kobietki jeszcze troszkę a wam sie urwie gdy przestaną blokowac antykoncepcje dla facetów a stanie sie dostępna jak dla kobiet teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxx - ty sie módl żeby ci te twoją koncepcję blokowali do końca twojego życia. Bo se normalnie kotasa obedrzesz do kości ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxx , a do czego ten twój post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Max myśli że jak sobie zainstaluje apke p.t. antykoncepcja to was z****** na śmierć. Wszystke ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zaro/cha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam, że nie powinno być alimentów - tak jak nie powinno być romansów i rozwodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×